Boğaziçi Hazırlık Kaynakları

BuProf Proficiency Hazırlık Kaynakları sayfasında BUEPT sınavına yönelik hazırlamış  olduğumuz kaynak ve tavsiyeleri paylaşıyoruz. Öncelikle her bir Boğaziçilinin Boğaziçi hazırlık nasıl geçilir? sorusunun cevabını bilmesi lazım. Ayrıca BUEPT / BÜYES / Proficiency sınav tavsiyeleri yakında sınava girecek olan Boğaziçililerin okuması gereken bir yazı.

Ücretsiz Boğaziçi Proficiency Kaynakları

BuProf Podcast

BuProf Podcast sayfasında Boğaziçi Proficiency sınavı için kilit ipuçları ve tavsiyelere sesli olarak erişebilirsiniz.

BuProf YouTube Kanalı

BuProf YouTube kanalında Boğaziçi Proficiency sınavı için şu ana kadar binlerce öğrenciye yardımcı olan detaylı konu anlatımları, taktikler ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Proficiency Kaynakları (BUEPT/BÜYES)

Boğaziçi Düzey Belirleme Sınavı (DBS) Kaynakları

Önemli Konular

  Boğaziçi Hazırlık Atlama

  Sık Sorulan Sorular

  Boğaziçi Üniversitesi hazırlık sınıfı ve Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı ile ilgili sık sorulan soruların cevaplarını Sık Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz.

  YADYOK

  YADYOK, Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu anlamına gelir. Hazırlık sınıfı derslerini ve üniversitede verilen yabancı dil derslerini koordine eder. YADYOK ile ilgili bilgilere YADYOK sayfasında erişebilirsiniz.


  Etiketler: boğaziçi hazırlık atlama, boğaziçi hazırlık muafiyet, boğaziçi hazırlık kaynakları, buept kaynakları, proficiency kaynakları