Boğaziçi Proficiency Özel Ders

BuProf, Boğaziçi Proficiency özel ders alanında etkin programı, Boğaziçi mezunu hocaları ve yenilikçi kaynakları ile başarıya götüren bir eğitim sunar.

buprof boğaziçi proficiency özel ders

BUEPT sınavı, ya da öğrencilerin tabiriyle Prof, ülkemizdeki en zorlu İngilizce sınavlarından biridir.

Okuma, dinleme ve yazma bölümlerinden oluşan ve yaklaşık 4 saat süren BUEPT, ileri seviyede akademik İngilizce bilgisi gerektirir.

BuProf ile bu zorlu yolculukta yalnız değilsiniz. Uzman BuProf eğitmenlerinden sınavın her alanı ile ilgili eğitim ve tavsiye alabilir, sorunlarınızı paylaşıp çözüm önerilerini öğrenebilirsiniz.

Öğrencilerimiz ne diyor?

Allah karşıma BuProf’u çıkardı

Allah karsima BuProf u cikardi. Online essay kontrolu gercekten muthis birsey. Hic tereddut etmeden  BUPROF ‘dan Online essay kontrol paketlerinden 10 +2 olanini 3 haftadir aliyorum. Gercek duzeyimi BUPROF ile gordum diyebilirim. 3 sinavdir neyi yanlis yaptigimi anladim. bu 12 essayin fiyatida cok uygun. 6 aydir aldigim en dogru karar buydu diyebilirim.Ve essaylerimi kontrol eden Huseyin hoca gercekten cok ilgilendi. profiency sinavi ile cok fazla tecrubesinin oldugunu hissedebiliyorsunuz.  Tavsiyem eger benim gibi istanbula  gidemiyorsaniz cok gecmeden BuProf la iletisime gecin. Pisman olmayacaksiniz. Isini bilenlerle calisin.

buprof tavsiye ve değerlendirme

Esma

BuProf
5
2016-04-06T20:36:45+03:00

Esma

buprof tavsiye ve değerlendirme
Öğrencimiz Esma'nın BuProf'la gelen başarısı

Boğaziçi hazırlığı geçmenin mutluluğu

Bana gönderdiğiniz feedbackler, sorularıma elinden geldiğinizce yardımcı olmanız kısa bir süre içinde gayet iyi bir gelişme kaydettim kendi İngilizceme de daha çok güveniyorum artık. Buprof Essay kontrol özellikle istanbul dışında proficiency Sınavına hazırlananlar için bulunmaz bir seçenek. Bende Eylül’e girecek Arkadaşlarıma tavsiye ettim . Biz öğrenciler için bu site büyük bir şans.

Geçtim çok şükür . Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :) Iyi ki buprofu buldum.

Gülnihal

BuProf
5
2016-04-06T20:41:39+03:00

Gülnihal

Öğrencimiz Gülnihal'den sevindiren sözler

Remedialdım, 2 ayda Prof’u geçtim

Hüseyin hocam ilk dersimizde eksiklerimi tespit etti. Sanırım eksik olmayan pek birşey de yoktu. Bir yol haritası çıkardı ve çalışmalara koyulduk. Bir buçuk yıllık bıkkınlık vardı üzerimde. Bu bıkkınlık ödevleri geciktirmeme , dersleri sürekli aksatmama neden oldu. Hüseyin hocamın tatlı sert uyarılarıyla kendime geldim. Dersler ve ödevler dışında hiç bir çalışma yapmaksızın 1 ayı yoğun olmak üzere iki aylık düzenli bir çalışma ile “B” ile geçtim.

buprof tavsiye ve değerlendirme

Feyzullah

BuProf
5
2016-04-06T20:47:14+03:00

Feyzullah

buprof tavsiye ve değerlendirme
F3 seviyesinden B'ye giden başarı yolculuğu

Yardımlarınız olmasaydı geçmem gerçekten zor olurdu

Çok teşekkür ederim sizin sayenizde bu büyük yükü üzerimden attım, çok mutluyum. İyi ki sizinle çalıştım, bütün yardımlarınız için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizin yardımlarınız olmasaydı geçmem gerçekten çok zor olurdu, katkınız çok büyük bana, tekrar çok sağ olun. 

İrem

BuProf
5
2016-04-06T20:43:59+03:00

İrem

Öğrencimiz İrem'den BuProf değerlendirmesi

Essay paketi aldım, writingi geçtim

Bugün ocak sınavı sonuçları açıklandı ben essay kontrol paketi sayesinde bu sınavı verdim sonunda benim için büyük bir yük olan Proficiency sınavından kurtuldum. Beginner kurundaydim haziran ayında reading ve listeningi verdim writing sınavından üç sınavda da f1le kaldım. Eylül sınavından sonra napacagimi bilmiyordum zaten istanbulda yaşamadıgim için destek olacak birisini bulmak da cok zorluk çektim. Sonra bu siteyi buldum burdaki yorumları okudum essay kontrol paketlerinden faydalandim ve zamanla çok doğru bir tercih yaptığımin farkına vardim gerçekten çok faydalı feedbackler veriyorlar aynı zamanda sınav kaygımi azaltmam konusunda da bana yardimci oldular. Çok teşekkürler ! :)

buprof tavsiye ve değerlendirme

Dinemiş Kip

BuProf
5
2016-04-06T20:32:11+03:00

Dinemiş Kip

buprof tavsiye ve değerlendirme
Adım adım çalışmayla gelen BUEPT başarısı
5
5
BuProf

Sık Sorulan Sorular

Ders Süreci

BuProf özel dersleri kişiye özel planlanır. Haftada kaç gün ders yapılacağı, hangi gün ve saatlerde yapılacağı öğrenciyle birlikte planlanır. Biz ilk önce öğrenciyle görüşüp ofiste bir seviye testi yapıp ona göre öğrencinin ihtiyacına göre ders saati ve çalışma planımızı öneriyoruz. Sonrasında her bir öğrenci kendi durumuna göre ister o programa başlıyor isterse o ilk programı revize ediyoruz. (Herkesin bütçe ve planları farklı sonuçta)

Ders İçeriği

Öğrenci ihtiyaçları tespit edilerek ona göre öğrenci seviyesine uygun gramer, reading, listening ve writing kaynakları ile çalışmaya başlıyoruz. Hem başlangıç seviyesi hem de ileri seviyeler için kullandığığmız ve başarısını şahsen öğrencilerimizde tecrübe ettiğimiz kaynaklarımız var. BuProf hocaları Proficiency müfredatı konusunda uzman oldukları için istediğiniz konuyla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Dersleri kim veriyor?

Dersleri alanında uzman Boğaziçi mezunu dilci hocalarımız veriyor. Böylece Boğaziçinin sınavına Boğaziçi kalitesinde eğitim alıp bu sınavı şahsen tecrübe etmiş, lisans hayatını ve dersleri görmüş hocalarla hazırlanıyorsunuz.

BuProf hocaları, kendileri de Boğaziçili mezunu olan, sınav sistemini tanıyan, Boğaziçi Üniversitesi’nin dil bölümlerine Türkiye derecesiyle yerleşmiş, yıllarca farklı dil seviyelerindeki hazırlık öğrencilerine birebir ya da gruplar halinde ders vermiş kişilerdir. Proficiency derslerine ek olarak, hocalarımız öğrencilere sınava hazırlık ve İngilizce öğrenmede yol gösterecek pedagojik ve mesleki tavsiyeleri de sunar.

Dersleri Nerede Veriyorsunuz?

Derslerimizi Maslak’taki ofisimizde veriyoruz. Şehir dışındaki öğrencilerimiz için ya da online ders almayı tercih eden öğrencilerimiz için internetten özel bir altyapı ile canlı özel ders de veriyoruz. Mesela sırf bu derslere katılan Ankara’lı bir öğrencimiz Eylül’de BUEPT sınavını hazırlık okumadan A ile geçti

İletişim Formu

 


Etiketler: boğaziçi proficiency özel ders, proficieny dersi, buept özel ders, büyes özel ders, boğaziçi hazırlık atlama özel ders,