Başarı Hikayeleri

Zorlu bir sınavda başarılı olmak, ilgi, emek, tecrübe ve doğru rehberlik ister. Yanlış yöntemler ve kalitesiz anlatımla yol almak mümkün değildir. BuProf alanlarında Türkiye’nin önde gelen Boğaziçi mezunu eğitmenleri ile BUEPT için A+ kalite eğitim sunar. BuProf’ta her bir öğrenci özeldir. Her bir öğrenci özel ilgi ve programı hak eder. Dersler ve materyaller öğrenci ihtiyacına göre şekillendirilerek bireye özel ve verimli eğitim sunulur.

Bu felsefeyle çalıştırdığımız öğrencilerimizden bazılarının hikayelerini sizlerle paylaşıyoruz. Sıradaki başarı hikayesi sizinki olsun!

BuProf Başarı Hikayeleri

BuProf Başarı Hikayeleri

BUEPT için çalıştırdığımız öğrencilerimizden başarı hikayeleri.

Öğrencilerimizin dilinden

Öncelikle çok teşekkür ederim .
Yardımlarınızın kısa sürede çok büyük fayda sağladığını düşünüyorum.Şehrimde bulduğum kurstaki hocaların essay tarzına ve akademik yazıya yabancılığı gibi nedenlerle kendimi pek geliştiremedim ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine size geldim.Düzenli olarak yaptığım hatalara dikkat çekmeniz  ve hataları not alın tavsiyeniz o noktalara dikkatimi arttırdı ve bu sayede sınava kadar en aza indirmeyi başardım.Bunun yanında essayler arasında karşılaştırma yapmanız da kaydettiğim gelişmeyi görmem konusunda yardımcı oldu ve özgüvenimi arttırdı.Sonucunda birkaç ay önce F2’yle kaldığım sınavdan geçmeyi başardım.
— Emre