Kilyos’tan başarıya yolculuk

Published by BuProf on

Öğrencimiz Eda, Kilyos’ta P3 yani intermediate programındaydı. Sınav yaklaşırken hazılrık sınıfında aldığı eğitimin yeterli gelmeyeceğini hissedip ikinci dönem bizimle çalışmaya başladı ve 31 Mayıs’taki BUEPT sınavında mutlu sona ulaştı. Eda’yı tebrik ediyor, lisans hayatında başarılar diliyoruz.

Şimdi sizinle hem Eda’nın hem de bu başarı sürecine büyük katkıları olan velisi Betül Hanım’ın yorumlarını paylaşıyoruz.

Eda

“Öncelikle size çok ama çok teşekkür ederim. Şubat ayında hazırlığı geçemeyeceğimi notlarımdan anlamıştım ve kendime güvenim çok düşmüştü. Sonrasında internetten Buprof u gördüm ve sınava 2 ay kala sizle çalışmaya başladık. Hatalarımı net olarak göstermeniz, essaylerimi tek tek düzeltmeniz ve verdiğiniz ipuçları sayesinde haziranda tekte geçtim. Sizin desteğiniz olmasaydı bu süreç benim için çok zorlu olacaktı ve yaz tatilimi de doyasıya yapamayacaktım. Her şey için çok teşekkür ederim ,emeğinize sağlık. – Eda”

Betül Hanım

“Merhabalar , ben  bir öğrenci velisi olarak  teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kızım , malum üniversite sınavı hazırlık süreci boyunca , yoğun ve yorucu geçen bir dönem sonunda lisans programına yerleşmişti. İlk sene ingilizce hazırlık eğitimi alacaktı. YGS ve LYS  yorgunluğu üzerine , lise eğitiminde gözardı edilen ingilizce alt yapısının yetersizliği de  eklenince , hazırlık dönemi , eziyete dönüştü. Çok çalışıyor ancak karşılığını başarı olarak elde edemiyordu. Masa başında geçirdiği zamana karşılık , elde edilen fayda ve performans yetersizdi. Motivasyon ve özgüvenini yitirmiş olduğu bir dönemde Hüseyin hoca ile tanıştık. Yaklaşık 7-8 haftalık bir ders programı sonunda kızımın kendine güveni gelmiş, masa başı zamanı ile performans oranı tam tersine dönmüştü. Doğru noktaları , doğru şekilde çalışma disiplini ve stres altında yapılan denemeler ile stres yönetimi bilincini elde etmişti. Derslere hevesle ve istekle devam ediyordu. Netice de ilk denemede prof sınavını geçmekle kalmamış , lisans boyunca kendisine gerekli olan ingilizce alt yapısını güçlendirmişti.
Hüseyin hocam herşey için teşekkürler, emeğinize sağlık.İyi ki sizi tanıdık , iyi ki birlikte yol aldık.” -Betül

 


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js