27 Comments

 1. Bugün ocak sınavı sonuçları açıklandı ben essay kontrol paketi sayesinde bu sınavı verdim sonunda benim için büyük bir yük olan Proficiency sınavından kurtuldum. Beginner kurundaydim haziran ayında reading ve listeningi verdim writing sınavından üç sınavda da f1le kaldım. Eylül sınavından sonra napacagimi bilmiyordum zaten istanbulda yaşamadıgim için destek olacak birisini bulmak da cok zorluk çektim. Sonra bu siteyi buldum burdaki yorumları okudum essay kontrol paketlerinden faydalandim ve zamanla çok doğru bir tercih yaptığımin farkına vardim gerçekten çok faydalı feedbackler veriyorlar aynı zamanda sınav kaygımi azaltmam konusunda da bana yardimci oldular. Çok teşekkürler ! 🙂

 2. Yuksek lisans icin sartli kabul aldigimda,buept sinavinda writing kisminda f2 ile kaldigim icin cok üzgün ve de umutsuzdum, ancak buprof sayesinde cok kisa sure icerisinde kendimdeki gelisime taniklik ettim, her Dk her soruma cevap verip destek olan hocalarima ve buprofa cok tesekkur ederim , sayenizde writingden basariyi yakaladim:)

 3. 2015 haziran sınavında listening ve reading bolumlerini kolayca vermeme ragmen writingden f3 ile kalmistim. Agustosta kendim calisarak ancak f2 ye cikarabildim notumu. Yine kendi cabalarimla eylul,ocak ve haziranda f1le kaldim ve bu konuda uzman kisilerden yardim almam gerektigini anladim. Agustos sinavi yaklasinca arastirma yaparken BuProf’la karsilastim ve 6li essay paketini aldim. Gramer, kelime ve proposition hatalarimin yani sira, genel olarak sıkca yaptıgım ve puanimi dusuren hatalarimi da gordum ve onerilerle her essayde daha cok ilerledigimi farkettim. Hocalarin samimi, destekleyici ve motivasyon verici mesajlari da buyuk katki sagladi ve sinavi C ile gectim. Proficiency yazma sınavında sorun yasayanlara kesinlikle BuProf essay paketlerini oneriyorum. Hersey icin cok tesekkurler.

 4. Bende çoğu kişi gibi haziran sınavı writing mağdurlarından biriydim ve essaylerimi kontrol ettirebilmek adına buprof tan essay kontrol paketi satın aldım.Benim için writing de hatalarımı görmem ve yeni stratejiler geliştirmem adına çok faydalı oldu.Verilen feedback de tatmin edici seviyedeydi.Writing konusunda feedback sıkıntısı yaşayanlar için buprof gerçekten güzel bir fırsat 🙂

 5. Haziran sınavında writing kısmından F3 ile kaldım. Hazırlık eğitimi boyunca toplam 2-3 essay yazdığımdan dolayı bu sonuca pek de şaşırmamıştım açıkçası. Hazirandan sonra ilk 1-1,5 ay yine profun ciddiyetini kavrayamamıştım. Ama son 15 güne girince bir çok arkadaşımda da olduğu gibi onca emek verdikten sonra istediğim bölüme başlayamama tehlikesini fark ettim. Hemen 2 tane essay yazdım kendimce ve kontrol edecek kimse olmadığından ingilizcesi iyi olan bir arkadaşıma gönderdim. Ama tahmin edersiniz ki aldığım feedback hiç tatmin edici değildi. Naparım naparım diye düşünürken sonunda buprofu tavsiye etti bi arkadaşım. Biraz araştırmadan sonra 12li essay paketi aldım ve son 10 günümde hemen hemen her gün bir essay yazdım. İlk yolladığım 1 sayfalık essayim bana düzeltmelerle birlikte tam 2 sayfa olarak gelmişti 🙂 ama moral bozmayıp son essayimde 3-4 küçük hatayla atlattım. Bunun yanında essay kontrol paketinin beni daha disiplinli hale getirdiğini söyleyebilirim. Çünkü kontrol eden hocamız sadece feedback vermekle kalmayıp daima essay yazmamı belirterek, sorunlarımı sorarak ve hatalarım üzerinde tartışarak adeta kişisel koçluk da yapıyordu bana. Ve onun sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattım writingi. Neyse fazla uzatmayayım 🙂 Yardımları için buprof ailesine teşekkürü borç bilirim ve essay yazdıktan sonra feedback verecek birini bulamayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

 6. Haziranda f3 ile writing den kalmıştım. Sınava 5 gün kala çalışmaya başlamıştım ve 2li essay kontrol paketi aldım. Verdigim ücretin karşılığını fazlasıyla aldığımı düşünüyorum , ağustos sınavında C ile geçtim. Eger cevrenizde yardim alabileceginiz birisi yoksa ve istanbul dışındaysanız gerçekten essay paketleri size yardımcı olacaktır , ben paketi aldigima pisman olmadim

 7. Haziranda listening vermiştim. Ağustos ayına reading ve writingden girdim ancak il dışında olduğum için Writing yaz okulundan sonra sıkıntı oluşturdu. 6’lı essay kontrol paketi aldım. Normalde zaten geçer seviyede yazabiliyordum ancak daha da ilerledim yanlışlarımı ve yeni kullanımlar öğrendim. Ağustosta sınavı atladım. Writing alanında verdikleri destek için teşekkür ederim. İlk başta fiyatı pahalı bulmustum ama sonuna kadar hakediyorlar. Tavsiye ederim. Kolay gelsin.

 8. Haziranda geçemediğim baş belası writingi buprof sayesinde geçtim ve şu an çok rahatım. Gerek essayleri hızlı ve güzel kontrol etmeleri gerekse anlamadığımız noktaları tekrar açıklamalarıyla çok yardımcı oldular. Paketle birlikte ne kadar geliştiğinizin farkına varıyorsunuz hemen o yüzden kesinlikle tavsiye ederim.

 9. Çok teşekkürler verdiğiniz feedbackler ve samimiyetiniz için.Sizin yardımlarınızla geçtim çok şükür.

 10. Haziranda reading ve listeningi geçmiştim. writingden F2 ile kalmıştım. Yaz okuluna gitmediğim için ağustosta geçip geçemeyeceğim konusunda endişelerim vardı. sonrasında buprof 6 lı essay kontrol paketini aldım. Sınava yaklaşık 15 gün kala bir 6 lı essay kontrol paketi daha aldım. Son 3 4 essayde hatalarım oldukça azalmış ve daha dikkatli yazmaya başlamıştım. Verdiğiniz feedbackler, samimiyetiniz ve yardım etmeye her zaman hazır oluşunuz için çok teşekkür ederim.

 11. Hayatım boyunca hiç essay yazmamıştım, doktoraya başlamak için İngilizce sınavını vermem gerektiği için essay çalışmaya karar verdim. Sınava 18 gün kala kuzey kampüsün oradaki bir kırtasiyede Esssay Rehberi kitabını gördüm, biraz inceledim, hoşuma gitti aldım. Eve gelip oturup detaylı inceledim, daha sonra youtube da buprof.com’un essay videolarını izledim, ve bende essay yazabilirim dedim. Oturdum iki buçuk saatte bir essay yazdım. Ertesi gün yine aynı videolardan ve kitaptan yardım alarak bir essay daha yazdım.
  Sonra buprof.com hocalarıyla iletişime geçtim, durumumu anlattım, ilk defa essay yazdığımı söyledim. 12 essay kontrol paketi aldım, esseylerimi tek tek kontrol edip hatalarımı bana bildirdiler, hatta bazı hatalarımı tekrarladığım için de bana kızdılar. Zamandan nasıl tasarruf edebileceğimi, hangi hataları yapmamam gerektiğini net olarak belirttiler.
  Sınava girdim, buprof.com’un bana tavsiye ettiği gibi basit yazdım, söyledikleri hataları yapmamaya dikkat ettim ve geçtim.
  Böyle bir hizmeti bize sundukları için hepsine çok teşekkür ediyorum. Aldıkları her kuruş helali hoş olsun.
  Kesinlikle tavsiye ederim.

 12. Yüksek lisans için aldığım şartlı kabuldeki şartı sağlama sürecinde “buprof” büyük bir katkıya sahiptir. Sınava az bir zaman kala almış olduğum Online Essay Kontrol (6’lı) writing sınavı için verimli bir çalışma dönemi geçirmemi sağladı. Bu paket kapsamında yazmış olduğum ilk ve son essay arasındaki farkı kendim çok net görebildim. Sürekli olarak yaptığım hatalardan ve doğru bildiğim yanlışlardan çok kısa süre içerisinde kurtuldum diyebilirim. Detaylı kontroller sayesinde sınava kadar hatalarımı asgari seviyeye indirmiş oldum. Essay konusunda birazcık tecrübeniz varsa Online Essay Kontrol paketlerini kesinlikle tavsiye ederim.

 13. Hazırlık senesi boyunca doğru dürüst çalışmadım ve derslere katılım gostermedim. Bunun acısını haziran ve ağustos sınavlarında writingten F2yle kalarak çektim. Özellikle ağustos sınavına kendi başıma çalışmama rağmen hicbir ilerleme kaydedemedim. Sonrasinda eylül sınavı son şansım olduğundan sene icerisinde duyduğum buprof a basvurmaya karar verdim. Eğer gecemezsem bursum kesilecek cok zor durumda kalacaktim. Sevgili Hüseyin Hocamin Essay Rehberi kitabini ve buprof 24lu essay kontrol paketini aldım. Bana her adimda yol gosterdi ve bütün yanlışlarımı fark etmemi sağladı. Sadece birkac haftada inanilmaz ilerleme kaydettim ve son sinavda profu gectim. Kendisine tekrar tekrar tesekkur ediyor ve istisnasiz herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 14. Hepimizin gözünü korkutan Writing sınavını geçmemde şüphesiz bana çok katkısı olan Essay Kontrol hizmetine sonsuz teşekkürler. Samimiyetiniz, ilginiz ve faydalı Feedbackleriniz sayesinde başardım.

 15. Essay kontrol bana çok yardımcı oldu sizede şiddetle tavsiye ederim. 24 saat içinde essaylerimi okuyup benim hatalarımı göstererek bana çok yardımcı oldular.Teşekkür ederim sayenizde sınavı geçerek bölüme başlayacağım.)

 16. Preintermediate olarak başladığım hazırlık senesinin sonunda essaylerime çok güvenirken mayıstaki sınavda f2 ile kaldım. Ağustosta hallederim diyip kendim çalışınca ancak f1 e yükselebildim notumu. Boğaziçi’nde okuyan bir arkadaşımın tavsiyesiyle buprofla tanıştım ve 6 lı essay paketini satın aldım. Verdiğiniz Feedbackler gerçekten çok profesyonel ve faydalı. Sayenizde eylüldeki sınavdan geçtim çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

  1. Kaan Bey merhaba, bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca kısa zamanda gösterdiğiniz ilerleme ve aldığınız güzel sonuç için de tebrik ederiz.

 17. Sınava 1 ay kala 6 lı writing kontrol paketini almaya karar verdim okuduğum yorumlar üzerine. En kısa sürede dönüş sağlamaları, hatalarınızı minimuma indirmek için verdikleri feedbackler ve her essayinizi notlandırmaları writing kısmını geçmede çok önemli ve etkiliydi. Teşekkür ederim ilginiz ve emeğiniz için.

  1. Rica ederiz Zeynep Hanım. Bu kısa dönemde gösterdiğiniz azim ve başarı için biz de sizi tebrik ediyoruz.

 18. Hocamızın vermiş olduğu çok değerli geri bildirimleri dikkate alarak her geçen gün üzerine koyup sınavı geçtim. Bu süreçte essaylerimi kontrol eden ve beni doğru şekilde yönlendiren hocama desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.

 19. Mayis, temmuz ve eylul aylarındaki sınavlardan f2 ile kaldım. Ve ocak ta ki sınavdan kesin geçmek için essaylerimi kontrol edecek birilerini aramaya başladım ve buprof u buldum. İyi ki bulmuşum bana çok yardımcı oldular. Verdikleri feedbacklerle essaylerimi geçer notun daha üstünde bir hale getirdim ve sonuç olarak ocakta ki sınavdan sorunsuz geçtim. Teşekkürler

 20. Hocam selamlar, 1 adet essay kontrol ile 5 adet arasındaki fark nedir? 1 de haftada 1 tane, 5 olan da da haftada 5 tane essay goönderebilme şansımız mi oluyor ?

  1. Merhaba Mustafa Bey, paketler arasındaki tek fark adet. Çoklu alınca daha avantajlı bir fiyat sunuluyor. Burada 1 essay kontrol ile kasıt tek bir yazı, bu haftalık ya da aylık bir üyelik değil. Bir essay kontrol aldığınızda yazınızı tamamladığınızda istediğinizde kontrole gönderirsiniz, sonrasında değerlendirme süreci başlar ve geribildirim süreci başlar. Bitince yazınız size teslim edilir ve essay kontrol hakkınızı tamamlamış olursunuz. Yeni bir yazı ihtiyacınız olduğunda tekrar yeni bir essay kontrol paketi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir