BuProf Reading

BuProf Reading kitabı Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı olan BUEPT (BÜYES) sınavının reading alanında başarılı olmanız için gerekli kaynakları içerir.

BuProf Reading kitabında neler var?

  • 10 Set BUEPT Reading Denemesi
  • Reading Denemelerinin Video Çözümleri
  • Herkes Anlasın Diye Metinlerin Çevirileri
  • Geçmiş Yıllardan Soru Örnekleri & Çözümleri
  • Proficiency Reading Teknikleri
  • Özel Online Destek Grubu

 

10 Set BUEPT Reading Denemesi

Boğaziçili öğrencilerin zorluk yaşadığı konulardan birisi Boğaziçi Proficiency sınavı formatına uygun güncel ve yeni reading deneme sınavları bulmak. BuProf Reading kitabı bu eksiği dolduracak 10 yeni ve güncel deneme sınavı içeriyor.

Reading Denemelerinin Video Çözümleri

Klasik cevap anahtarları çoğu öğrenci için yetersiz kalıyor. Tüm sorular ve o soruların cevapları daha iyi anlaşılsın diye BuProf Reading kitabındaki tüm denemelerin video çözümleri BuProf Reading sahiplerine özel online portalda yer alıyor.

Herkes Anlasın Diye Metinlerin Çevirileri

Öğrencilerin çoğu metinlerin yüzde yüz anlamıyor. Her şey anlaşılsın, eksik bir şey kalmasın, sorular yarım yamalak değil anlayarak çözülsün diye BuProf Reading kitabındaki tüm metinlerin çevirilerini sizinle paylaşıyoruz. ilk 3 set denemenin çevirileri kitapta yer alıyor. Diğer 7 set denemenin Türkçe çevirileri ise BuProf Reading sahiplerine özel online eğitim portalında yer alıyor.

Geçmiş Yıllardan Soru Örnekleri & Çözümleri

Boğaziçi Proficiency Reading soru türlerini daha iyi anlamanız ve sorulara nasıl cevap verildiğini daha net görebilmeniz için geçmiş yıllardan soru örneklerini ve bunların adım adım çözümlerini sizinle BuProf Reading kitabında paylaşıyoruz.

Proficiency Reading Teknikleri

BUEPT sınavında reading bölümünde başarılı olmak ve daha bilinçli çalışmak için bilmeniz gerekenleri ve önemli teknikleri sizinle paylaşıyoruz. Böylece boşa kürek çekmeden ve yanlış yöntemlerle zaman kaybetmeden ilerliyorsunuz.

BuProf Reading Kitabını Satın Al

Merhaba, elimizdeki tüm kitaplar tükendi. Şu anda BuProf Reading kitabı yeni baskı için güncelleniyor. Daha kapsamlı bir içerik ve yeni formatıyla BuProf Reading kitabı ilerleyen dönemlerde tekrar yayına girecek. BuProf Reading kitabına alternatif olarak eProficiency Reading modülünü bitirerek onlarca reading deneme sınavına erişebilirsiniz.

BuProf Listening kitabını gördünüz mü?

BuProf Listening kitabı Boğaziçi Proficiency sınavının listening bölümü için size güncel denemeler, soru analizleri ve detaylı video çözümleri sunar. BUEPT listening bölümü için BuProf Listening kitabını bitirmenizi öneririz.

 

Sık Sorulan Sorular

Kitapla ilgili özel kaynaklara nasıl ulaşacağım?

BuProf Reading kitabınıza özel online kaynaklara ve destek grubuna BuProf Reading Destek Eğitimi sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayfaya siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizde kullandığınız e-posta adresi ve sistem şifrenizi girerek erişebilirsiniz.

Eğer kitabınızı resmi dağıtım noktalarımızdan birinden gidip aldıysanız şu sayfadaki talimatları takip edin.

BuProf Reading içeriği OPK ve eProficiency Reading modüllerinden farklı mı?

BuProf Reading içeriği OPK Listening ve eProficiency Reading modüllerinden farklıdır.

Kargo süresi ne kadar?

2 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Çalıştığımız kargo şirketleri, yakın bölgelere 1-2 gün içerisinde, uzak bölgelere ise 3-4 gün içerisinde teslimat gerçekleştiriyor.

Ödeme seçenekleri neler?

Ödemenizi 3D güvenlik kodu kullanarak kredi kartınızla veya havele / EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.