OPK: BuProf Online Proficiency (BUEPT) Kursu

BuProf Boğaziçi için bir ilke imza atıyor. Teknolojinin eğitimde yeni ufuklar açtığı bu dönemde Boğaziçi Proficiency için ilk online kursu açıyoruz. OPK yani BuProf Online Proficiency Kursu ile saatlerce yol derdi çekmeden ya da dersi kaçırma endişesi olmadan Boğaziçi Proficiency sınavına hazırlanabileceksiniz.

Kayıt için Kalan Süre

Kayıtlar dün kapandı. Geç kayıtlar ise bugün 23:00’e kadar devam edecek. Sonrasında ise kayıtlar nihai olarak kapanacak ve BuProf OPK’ya kayıt imkanınız olmayacak. Haziran Proficiency sınavına BuProf OPK ile hazırlanmak istiyorsanız bu son şansınız.

 

BuProf Online Proficiency Kursu Ders Programı

BuProf OPK 14 Şubat Salı günü başlıyor ve 25 Mayıs Perşembe günü bitiyor.

Dersler her hafta Salı ve Cuma günleri saat 18:00’de yayınlanır. Her bir modül için haftada 2 saat ders yayınlanır. Yani tüm modüllere kayıtlıysanız haftada 6 saat dersiniz olur.

BuProf Online Proficiency Kursu dersleri gereksiz içerikten uzak, hedef odaklı ve pratiktir. 

Derslere Erişim

BuProf Online Proficiency Kursu kaydınız tamamlandıktan sonra kurs kayıt esnasında oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifreyle size özel Kurs Eğitimi sayfasına ulaşabileceksiniz. Kurs erişim linkiniz dersler başlamadan 2 gün önce size gönderilecek.

BuProf Online Proficiency Kursu dersleriniz online olacağı için ders günü sonrasında da tekrar amaçlı izleme imkanınız olacak.

Soru-Cevap & Destek Grupları

OPK öğrencilerimiz kendilerine özel Facebook grubu üzerinden sorularını sorup tavsiye alabilecekler. Ayrıca öğrencilerimizle haftalık yapacağımız canlı yayınlar ve telefon görüşmeleri ile öğrencilerimiz hem sorularını sorma hem de tavsiye alma imkanına sahip olacaklar. OPK ile öğrencilerimiz Boğaziçi Proficiency sınavına uzman desteği ile hazırlanacaklar.

OPK Modülleri

BuProf OPK, Reading, Writing ve Listening modüllerinden oluşmaktadır. Her bir modüller ilgili detaylı ders programına ve önemli bilgilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Kurs Kimim için Uygun?

BuProf Online Proficiency Kursu

  • Temel gramer ve kelime bilgisine sahip
  • Boğaziçi hazırlığı geçmek isteyen
  • Kendi başına çalışabilen, disiplinli
  • İstanbul dışında yaşayan ya da saatlerce trafik çekmek istemeyen
  • BUEPT’e güvenilir ve kaliteli bir eğitimle hazırlanmak isteyen

öğrenciler için ideal bir kurstur.

BuProf Online Proficiency Kursu Ücreti

BuProf Online Proficiency Kursu’na Reading, Writing ve Listening modüllerinden istediklerinizi seçerek kayıt olabilirsiniz. 31 Mayıs 2017, Çarşamba günü gerçekleşecek BUEPT sınavı için bir modül fiyatı 1100 TL’dir. Yani tek modül 1100 TL, iki modül 2200 TL, tüm kurs modüllerine kayıt ise 3300 TL.

Ödeme Seçenekleri

Kurs ödemelerinizi kredi kartı ile veya havale/EFT olarak yapabilirsiniz.

OPK Kayıt

BuProf Online Proficiency Kursu’na kayıt olmak için katılmak istediğiniz modülleri seçin.

Üzgünüz, kayıtlar kapandı. Geç kaldınız.