OPK Reading Kursu

BuProf Online Proficiceny Kursu'nun Reading modülünde yani OPK Reading modülünde Boğaziçi Proficiency sınavı Reading bölümünde başarılı olmak için gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Öğrenci Yorumları

“Daha sonra İstabul'da bir kursa gitme imkanım olmadığı için çevremde kurs araştırmaya başladım.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle sizi öğrendim.Başta tereddüt ettim ama iyiki almışım.OPK nın benim için enn önemli yanınlarından biri online olması oldu çünkü İstanbul dışında profa yönelik bir kurs bulamamıştım ve OPK çok iyi geldi.Online olmasına rağmen sayenizde normal bir kurs gibi geçti.Bİre bir ilgilenmeniz anlamadığımız yerleri en kısa zamanda cevaplamanız benim için çok faydalıydı.Ayrıca sizin tavsiyenizle kelimeleri İngilizce anlamı ve örnek cümleleriyle yazmaya alıştım.Hocam şu değişsin diyebileceğim bir şey yok ama skype üzerinden bire bir yaptığımız readingler ve rehberlikler benim için çooook çok iyi oldu.Çünkü remedial bi öğrenci evde olunca en çok ihtiyacı olan şeylerden biri de rehberlik oluyor.”  — Rafia

Proficiency Reading'de en sık yaşanan problemler

Boğaziçililerin BUEPT sınavının Reading bölümünde yaşadığı 2 temel problem var.

  • İlki metni tam anlamamak ve dolayısıyla cevabın yerini bulamamak
  • İkincisi ise metinde cevabın geçtiği yeri bulup cevabı soruya uygun şekilde nasıl yazılacağının bilmemek ya da yanlış yazmak. İkinci problem en sık görülen problem.

OPK Reading modülünde bu 2 temel soruna odaklanıyoruz. İlk önce metinleri anlamanız için detaylı metin analizleri yapıp pek çok farklı alanda metin okuyoruz. Kelime dağarcığınızı ve konu bilginizi artırıyoruz. Daha sonra ise her bir soruya nasıl cevap vereceğinizi tek tek inceliyoruz.

Reading Kursu İçeriği

  • Boğaziçi Proficiency Reading bölümünü anlama
  • Search Reading çözme teknikleri
  • Careful Reading çözme teknikleri
  • Reading nasıl gelişir
  • Kelime nasıl öğrenilir
  • Reading için kilit kelimeler
  • Adım adım reading analizleri
  • Adım adım deneme ve soru çözümleri

Bonus

OPK Reading modülü sahiplerine eProficiency Reading modülünü hediye ediyoruz. Böylece reading için onlarca ek alıştırma ve denemeye ulaşıyorsunuz.

OPK Reading Örnek Dersler

İlginiz için teşekkür ederiz. Madem buraya kadar geldiniz sizinle normalde sadece OPK Reading öğrencilerine açık olan 2 dersi hiç kırpmadan, kesmeden saklamadan paylaşıyoruz. Böylece sizi nasıl bir eğitimin beklediğini ve size ne kadar çok şey katabileceğini kendi gözlerinizle görme şansınız olsun. OPK Reading örnek derslerini izlemek için tıklayın.

 

Reading Kursu Kaynakları

OPK Reading Kursu'nda farklı seviye ve yayınlardan pek çok kaynak kullanıyoruz. Kullandığımız kaynaklar arasında öncelikle Boğaziçi Proficiency formatına uygun olan Search ve Careful Readingleri içeren Decoding Proficiency 1-2-3 kitapları ve geçmiş yıllara ait YADYOK readingleri yer alıyor. Ayrıca ODTÜ'nün More to Read 1 ve 2 kitaplarından yararlanıyoruz. Yani sizi geniş bir materyal havuzu bekliyor. Derslerde kullanılan kaynaklar öğrencilerimize kargo ile gönderiliyor.

BuProf Online Proficiency Kursu Ücreti

BuProf Online Proficiency Kursu'na Reading, Writing ve Listening modüllerinden istediklerinizi seçerek kayıt olabilirsiniz. Reading modülü 1050 TL, Listening modülü 950 TL, Writing modülü ise 1200 TL'dir. Tüm kurs modüllerine kayıt ise 2700 TL'dir.

Ödeme Seçenekleri

Kurs ödemelerinizi kredi kartı ile veya havale/EFT olarak yapabilirsiniz.

OPK Reading Modülüne Kayıt

BuProf Online Proficiency Kursu Reading modülüne kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayın.

OPK Reading Modülüne Kayıt (1050 TL)

Sorunuz mu var?

Sorularınız varsa BuProf İletişim sayfasından ya da BuProf Facebook sayfasından bize mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Detaylı görüşme talebiniz varsa online görüşme, telefon görüşmesi ya da ofis görüşmesi için de randevu alabilirsiniz.