BuProf Listening

BuProf Listening kitabı Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı olan BUEPT (BÜYES) sınavının listening alanında başarılı olmanız için gerekli kaynakları içerir.

BuProf Listening kitabında neler var?

  • 10 Set BUEPT Listening Denemesi
  • Listening Denemelerinin Video Çözümleri
  • Herkes Anlasın Diye Konuşmaların Metinleri & Çevirileri
  • Geçmiş Yıllardan Soru Örnekleri & Çözümleri
  • Proficiency Listening Teknikleri
  • Özel Online Destek Grubu

10 Set BUEPT Listening Denemesi

Boğaziçili öğrencilerin zorluk yaşadığı konulardan birisi Boğaziçi Proficiency sınavı formatına uygun güncel ve yeni listening deneme sınavları bulmak. BuProf Listening kitabı bu eksiği dolduracak 10 yeni ve güncel deneme sınavı içeriyor.

Listening Denemelerinin Video Çözümleri

Klasik cevap anahtarları çoğu öğrenci için yetersiz kalıyor. Tüm sorular ve o soruların cevapları daha iyi anlaşılsın diye BuProf Listening kitabındaki tüm denemelerin video çözümleri BuProf Listening sahiplerine özel online portalda yer alıyor.

Herkes Anlasın Diye Konuşmaların Metinleri & Çevirileri

Öğrencilerin çoğu metinlerin yüzde yüz anlamıyor. Her şey anlaşılsın, eksik bir şey kalmasın, sorular yarım yamalak değil anlayarak çözülsün diye BuProf Listening kitabındaki tüm metinlerin çevirilerini sizinle paylaşıyoruz. ilk 3 set denemenin çevirileri kitapta yer alıyor. Diğer 7 set denemenin Türkçe çevirileri ise BuProf Listening sahiplerine özel online eğitim portalında yer alıyor.

Geçmiş Yıllardan Soru Örnekleri & Çözümleri

Boğaziçi Proficiency Listening soru türlerini daha iyi anlamanız ve sorulara nasıl cevap verildiğini daha net görebilmeniz için geçmiş yıllardan soru örneklerini ve bunların adım adım çözümlerini sizinle BuProf Listening kitabında paylaşıyoruz.

Proficiency Listening Teknikleri

BUEPT sınavında listening bölümünde başarılı olmak ve daha bilinçli çalışmak için bilmeniz gerekenleri ve önemli teknikleri sizinle paylaşıyoruz. Böylece boşa kürek çekmeden ve yanlış yöntemlerle zaman kaybetmeden ilerliyorsunuz.

BuProf Listening Kitabını Satın Al

BuProf Listening kitabı 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Takip no size SMS olarak ulaşır. BuProf Listening kitabı kargo dahil 159 TL.

BuProf Listening Satın Al  →

 

BuProf Reading kitabını gördünüz mü?

BuProf Reading kitabı Boğaziçi Proficiency sınavının reading bölümü için size güncel denemeler, soru analizleri ve detaylı video çözümleri sunar. BUEPT reading bölümü için BuProf Reading kitabını bitirmenizi öneririz.

 

Sık Sorulan Sorular

Kitapla ilgili özel kaynaklara nasıl ulaşacağım?

BuProf Listening kitabınıza özel online kaynaklara ve destek grubuna BuProf Listening Destek Eğitimi sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayfaya siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizde kullandığınız e-posta adresi ve sistem şifrenizi girerek erişebilirsiniz.

Eğer kitabınızı resmi dağıtım noktalarımızdan birinden gidip aldıysanız şu sayfadaki talimatları takip edin.

BuProf Listening içeriği OPK ve eProficiency Listening modüllerinden farklı mı?

BuProf Listening içeriği OPK Listening ve eProficiency Listening modüllerinden farklıdır.

Kargo süresi ne kadar?

2 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Çalıştığımız kargo şirketleri, yakın bölgelere 1-2 gün içerisinde, uzak bölgelere ise 3-4 gün içerisinde teslimat gerçekleştiriyor.

Ödeme seçenekleri neler?

Ödemenizi 3D güvenlik kodu kullanarak kredi kartınızla veya havele / EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.