Bir Başarı Hikayesi: Ömer Güleryüz

Published by BuProf on

BuProf öğrencilerinin başarılarını her daim hem kutlamak hem hatırlamak için paylaşıyoruz ama bugün sizinle paylaşacağımız başarı hikayesi gerçekten de ilham veren bir hikaye çünkü az zamanda zoru başarmanın güzel bir örneği.

Eylül sınavı açıklanınca hemen Whatsapp’tan mesajlar gelmeye başladı. Gelen mesajlardan biri de öğrencimiz Ömer Beydendi. Mesaj şu şekildeydi:

Hocam merhaba bugun bueptin sonucu aciklandi 11 agustosta girdigim zaman basarisiz olmustum sonra sizin online derslerinizi aldim ve bu sinavdan gecmisim hazirladiginiz kaynaklar cok kaliteli ve cesitli emeginize saglik cok tesekkur ederim

Ben de kendisinden rica ettim. Ömer Bey başınızdan geçenleri, durumunuzu, ne şekilde çalıştığınızı detaylıca anlatabilir misiniz dedim. Kendisi de sağolsun aşağıdaki detaylı mesajı göndermiş.

Iyiki varsin Buprof
Merhaba ben Ömer Güleryüz. Geçen sene Bilgi Üniversitesinde tam burslu isletme bölümünü kazandım ve boğaziçine yatay geçiş yapabilmek için proficiency sınavına (11 ağustos) girdim fakat kılpayı geçemedim.(listening 53, reading 56, writing 52) 4 eylüldeki sınava hazırlanmaya başlayacaktım fakat çalışacak kaynağım yoktu. İnternetten kaynak araştırırken karşımda Buprof çıktı ve eğitim videoları, alıştırmaları ve denemeleri bakımından derya deniz. Buprof sayesinde 4 eylüldeki sınavda listening, reading ve writing in hepsinde 10-15 puanlık bir yükseliş oldu ve geçtim. Buprofu biraz geç buldum. (sınava 8 gün kala) Sıkı bir çalışmayla nerdeyse tüm alıştırmaları, denemeleri yaptım ve 8 gün gibi kısa bir zamanda meyvesini aldım. Çok teşekkürler Buprof 🙂

Başarıya Götüren Kaynaklar

BuProf OPK ve eProficiency gibi online video eğitim platformlarının,  Essay Kontrol gibi hizmetlerimizin ya da BuProf Reading, BuProf Listening ve Essay Rehberi gibi kitaplarımızın Boğaziçili öğrencilerin sınav hazırlık süreçlerinde böylesi başarılarda rol oynayıp güzel bir hatıra bırakması bizi çok mutlu ediyor.

Sizin de başarı hikayenizi birgün buradan paylaşmak isteriz.


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js