Ocak BUEPT Sınavına Hazırlananlar için

Published by BuProf on

Merhaba, bu mesajımız özellikle Ocak BUEPT yani Proficiency sınavına hazırlananlar için. Sınava yaklaşık 109 günlük bir süre var. Bu süre zarfında işini şansa bırakmak istemeyen, Boğaziçi formatına uygun ve uzman kaynaklarla çalışmak isteyen öğrenciler için kısa dönemli özel OPK paketleri hazırladık.

OPK, BuProf öğrencilerine Boğaziçi hazırlığı geçiren özel ders video kayıtları ve interaktif kaynaklardan oluşan online bir Boğaziçi Proficiency başarı platformu. Reading, Writing ve Listening modüllerinden istediğiniz modüllere katılarak ihtiyaçlarınıza özel bir program oluşturabilirsiniz.

Bu kısa dönemli OPK paketleri Pazar saat 20:00'da kapanacak o sebeple size bilgi vermek istedik.

OPK Öğrencilerinin Başarı Hikayeleri

Özer

Merhaba ben Özer ÖZBUDAK. Yüksek lisans için buept serüvenim başlamıştı. Buprof ile Essay Rehberi kitabı sayesinde tanışma fırsatım oldu. Reading ve Listening OPK modüllerini kullanarak İlk denememdeki F4 listening ve F1 Writing aldığım bölümleri ikinci denememde geçtim. Buprof ekibi gerçektenden işini severek yapan titiz bir ekip. Bilgi birikimleri ve uzmanlık seviyeleri ise üst düzeyde. OPK içerikleri uzman bir gözle sınav odaklı hazırlanmış. Ancak bir o kadar da iş ve normal hayatımda kullanıdığım ingilizce seviyemi oldukça arttırdı diyebilirim. Özetle bupfor’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ellerine sağlık. Çok güzel bir girişim olmuş. Daha da geliştirileceğinden hiç kuşkum yok. Herkese sevgiler, saygılar.

Rafia

“Daha sonra İstabul'da bir kursa gitme imkanım olmadığı için çevremde kurs araştırmaya başladım.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle sizi öğrendim.Başta tereddüt ettim ama iyiki almışım.OPK nın benim için enn önemli yanınlarından biri online olması oldu çünkü İstanbul dışında profa yönelik bir kurs bulamamıştım ve OPK çok iyi geldi.Online olmasına rağmen sayenizde normal bir kurs gibi geçti.Bİre bir ilgilenmeniz anlamadığımız yerleri en kısa zamanda cevaplamanız benim için çok faydalıydı.Ayrıca sizin tavsiyenizle kelimeleri İngilizce anlamı ve örnek cümleleriyle yazmaya alıştım.Hocam şu değişsin diyebileceğim bir şey yok ama skype üzerinden bire bir yaptığımız readingler ve rehberlikler benim için çooook çok iyi oldu.Çünkü remedial bi öğrenci evde olunca en çok ihtiyacı olan şeylerden biri de rehberlik oluyor.” — Rafia

Uzman Rehberlik

Ocak sınavına hazırlanan OPK öğrencileri için bu dönem 2 yeni rehberlik modelimiz var. Boğaziçi hazırlıkta öğrencilerin en büyük sorunu, uzman & kaliteli rehberlik alamamak, neye nasıl çalışacağını bilememek, soruları olduğunda muhatap bulmakta zorlanmak. Bu sorunları çözmek için 2 kanaldan ilerleyeceğiz. İlki OPK öğrencilerine özel Facebook destek grubu diğeri ise her bir OPK öğrencimizle aylık bazda yapacağımız rehberlik görüşmeleri. Bu görüşmeler online ya da ofisimizde olacak. Böylece sınava hazırlıktaki bu en temel rehberlik sorununu aşmış olacağız.

Açıkçası Boğaziçi Proficiency rehberlikte kaynaklarımız, kadromuz, online içeriklerimiz ve her yıl cevapladığımız yüzlerce soruyla sanıyorum zaten bu alanda zirvedeyiz ancak bu rehberlik grubu her şeyi bir adım daha öteye taşıyacak.

Yukarıda da belirttiğim üzere Ocak sınavına özel kısa dönem OPK kayıtları Pazar 20:00'de kapanıyor. Ocak sınavı sizin için önemliyse ve sınava kendini kanıtlamış kaynaklar ve uzmanlıkla hazırlanmak istiyorsanız sizi OPK'ya bekliyoruz.

İyi çalışmalar,


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir