Cerrahpaşa Tıp’tan OPK ile Boğaziçine

Published by BuProf on

Her sınav döneminde öğrencilerimizden ilham veren hikayeler geliyor.

Bugünkü yazının konusu BuProf OPK ile Boğaziçi Proficiency sınavına hazırlanıp sınavı B ile geçen Feyzanur Hanım’ın başarısı ve sınav süreciyle ilgili yorumları. Feyzanur Hanım 2 aylık bir sürede azimle çalışmanın nasıl büyük sonuçlar getirebileceğinin bir örneği.

“Merhaba,ben Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1.sınıf öğrencisiydim 🙂 anlık bir kararla BUEPT sınavına 2 ay kala Boğaziçi’ne geçme kararı aldım. Ne yapacağım ne edeceğim derken BuProf ile karşılaştım ve içeriği ve öğrenci yorumlarını görür görmez hiç tereddüt etmeden OPK ya kaydımı yaptırdım. Benim için çok zorlu bir süreçti, altyapım geçmiş senelerden bulunmaktaydı ama neredeyse bir senedir İngilizce görmemiştim.

İçimde ara sıra ya geçemezsem tereddütü vardı,ama adam gibi,elimden geldiğince çalışmaya gayret gösterdim,OPK ve eProficiency içeriklerinin hepsini bitirdim,essaylerim için feedbackler aldım ve sonuç: 1,5 ay süren serüvenimden sonra sınavı “B” ile geçmeyi başardım. Kurstaki müthiş faydalı dersler için ve tüm sorularımızı, sorunlarımızı her zaman çözdüğü için Hüseyin hocaya da ayrıca teşekkür ediyorum. Hazırlık okumuş ya da benim gibi arkadaşların hiç tereddüt etmeden BuProf a başvurmalarını şiddetle tavsiye ediyorum :)”

Feyzanur Hanım’a bu güzel yorumları için çok teşekkür ediyoruz. Kendisi bu süreçte büyük bir gayret ve azimle çalıştı ve kısa sürede çok güzel bir sonuç elde etti. Şu an bu satırları muhtemelen o da okuyor. Buradan kendisini bir kez daha tebrik ediyoruz.

Daha nice güzel başarı hikayeleri ile görüşmek üzere,


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.