eProficiency ve Essay Kontrol ile 1 Hazirandaki BUEPT’i geçen öğrencimiz

Published by BuProf on

Her bir sınav dönemi sonrasında eğitim faaliyetlerimizi değerlendirip öğrenci hikayelerini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Az önce adının açıklanması istemeyen bir öğrencimizden aldığımız değerlendirme ve öneri yazısını sizinle aşağıda paylaşıyoruz.

“BuProf’tan son 25 günlük dönemde faydalanmak üzere eProficiency Listening ve 6 adet Essay Kontrol satin aldim. Listening bölümündeki alıştırmaların içeriği son derece başarılıydı. Bir yandan spelling hatalarımı düzeltmem noktasında bana yararlı olurken bir yandan da yeni akademik kelimeler öğrenmemi/görmemi sağladı. Öte yandan Listening Denemeleri istediğim gibi değil. Bana göre sınavın listening bölümüne nazaran daha zordu. Sanıyorum bu fark okuma hızlarından kaynaklanıyor.

Essay kontrolünü değerlendirmek gerekirse bana göre faydalı bir çalışma. Essay kontrolünün artıları hızlı dönüş yapmaları, hocaların dönem içinde verdiği feedback’e göre daha detaylı daha eğitici bir feedback sunmalari idi bence. Tabii benim için en önemli faydası dersler bittikten sonra kalan 10 günlük sürede essay yazıp kontrol ettirebilmem oldu. Sonuçta, genel olarak BuProf oldukça faydalı. Kullanmayi düşünenlere tavsiye ederim. Teşekkürler BuProf.”

Öğrencimizi değerli yorumları için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin eProficiency ve Essay Kontrol gibi hizmetlerimizden faydalanıp sınavlarını geçmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı.

Ayrıca öğrencimizin önerisi doğrultusunda eProficiency Listening denemeleri bölümüne daha yavaş deneme sınavları ekleyeceğiz.


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js