Essay Kontrol Paketi ile Writingde Başarı

Published by BuProf on

Eylül BUEPT için essay kontrol paketi ile hazırlanan öğrencilerimizden aldıkları paketi tamamlayanlardan birisi hariç hepsi writing bölümünü başarıyla geçti. Sınav sonuçlarının açıklandığı sabah ilk önce bir öğrencimizden aşağıdaki e-postayı aldık.

Hocam geçmişim sınavı çok teşekkür ederim her şey için.

Sunduğumuz feedback ve tavsiyelerin, öğrenci azmiyle birleşip kısa sürede bu tür güzel sonuçlar vermiş olması bizim için de bir mutluluk kaynağı.

Daha sonra essay kontrol hizmetiyle ilgili bir öğrencimiz tam da bizim aklımızdaki bir konuyu gündeme getirdi. Writing için feedback şart.

Essay kontrolü writing için en önemli sey. Hataları görüp doğrusunu ögrenmeden ilerlemek çok zor. Hocalar gayet dikkatli bir şekilde kontrol ediyor ve genel yorumlarda bulunuyor hazırlık hocalarımızın feedbackleri  gibi. Teşekkür ediyorum güzel çalışmalarınız ve yardımlarınız için.

Son olarak da, maç antrenmanda kazanılır sözümüzü benimseyen bir öğrencimizin mesajıyla neşelendik. Tabi bir de sınavdan önceki gün için essay kontrol mesaimizi artırmaya karar verdik.

Evet geçtim yardımınız için teşekkür ederim memnun kaldım. Bir de sitenizde yazan önemli olan antrenmandır sözünüz bana rota oldu teşekkürler.

BUEPT’i geçen öğrencilerimizi tebrik ediyor, lisans hayatlarında başarılar diliyoruz.

Şimdi önümüzde Ocak BUEPT / Proficiency var. Sizin de writing için desteğe ihtiyacınız varsa şimdiden hazırlanmaya başlamanızda fayda var.  24’lü BuProf Essay Kontrol paketi ile hatalarınızı görün, bolca pratik yapın, güncel konularda yazın ve sınava eksiksiz hazırlanın.


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.