BuProf Hakkında

Biz Kimiz?

BuProf, Boğaziçi Üniversitesinin dil bölümlerine yabancı dil alanında Türkiye derecesi ile yerleşmiş, lisans ve yüksek lisans eğitimi tamamlamış, Boğaziçili hazırlık öğrencilerini yıllardır İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlayan tecrübeli ve seçkin bir eğitim grubudur.

Şu ana kadar beraber çalıştığımız ve programımızı düzenli şekilde takip eden öğrencilerimizin neredeyse hepsi sınavı geçti. Referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BuProf.com Site İçeriği

BuProf sitesi öğrencilerle tecrübelerimizi paylaşmak adına hazırladığımız bir site, hatta belki bir sosyal sorumluluk projesi. BuProf’un özellikle Boğaziçine yeni gelen ve İngilizce çalışmaya nereden başlayacağını bilemeyen, önündeki süreçten habersiz öğrenciler için bir rehber niteliğinde olmasını istiyoruz.

BuProf proficiency sınavındaki farklı beceriler için çalışma kılavuzları hazırlamanın yanı sıra öğrenci hikayeleri, sınava yönelik tavsiyeler ve Boğaziçine yeni başlayanlar için ipuçları sunarak yeni BoUn nesillerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Başarılar,

0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.