Boğaziçi Proficiency Kursu – BUEPT / BÜYES

boğaziçi proficiency kursu - buprof buept kursu

boğaziçi proficiency kursu – buprof buept kursu

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, kapsamlı programı, Boğaziçi Üniversitesi mezunu Türkiye dereceli eğitmenleri, yılların tecrübesi ve yenilikçi kaynakları ile hem remedial öğrencilerine hem de hazırlık öğrencilerine proficiency (BUEPT) sınavına hazırlıkta rehberlik etmektedir.

BuProf BUEPT Kursu butik ve hedefe yönelik eğitim temelinde düzenlenmektedir.

BUEPT Kursu modüler bir yapıya sahiptir. Reading, Listening ve Writing modüllerinden oluşan BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu programında istediğiniz modülleri seçerek sınava eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

Sınava readingden mi gireceksiniz? O zaman BUEPT Reading Kursu tam size göre. Writinge de mi ihtiyacınız var. O zaman BUEPT Writing Kursu’nu da programınıza ekleyebilirsiniz. Eksiksiz bir BUEPT (proficiency) hazırlığına mı ihtiyacınız var. O zaman BUEPT Reading Kursu, BUEPT Writing Kursu ve BUEPT Listening Kursu’ndan oluşan komple BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu’na kayıt olabilirsiniz.

Kayıt için Kalan Süre

Bu dönem ayrıca BuProf Online Proficiency Kursu‘nu açıyoruz. Online kursumuz yol derdi çekmek istemeyen, şehir dışında yaşayan ya da kendi istediği zamanlarda çalışmak isteyen öğrenciler için ideal.

Boğaziçi Proficiency Kursu Destek

  • Kurs öğrencileri kendilerine Facebook grupları üzerinden sorularını sorabilir, bilgi ve kaynak paylaşabilir.

 

Kurs Takvimi

Dersler 14 Şubat 2017 Salı günü başlıyor ve 24 Mayıs 2017, Perşembe günü tamamlanıyor. Sınıflar 7 kişilik aktif gruplar şeklinde olacak. Gruplar öğrenci seviyelerine göre açılacak.

Gün/Saat 15:00-16:00 17:00-18:00
Salı Reading Listening
Çarşamba Writing Listening
Perşembe Writing Reading

 

Ders saat ve günlerinde öğrencilerle yapılacak görüşmeler sonucu değişiklikler yapılabilir. Tatil ya da hava koşulları gibi durumlarda ders kaybetmemek için gerekli güncellemeler haftalık bazda genel programı etkilemeyecek şekilde yapılacaktır.

Bu Kurs Kimin İçin?

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek isteyen ve bunun için gerekli çabayı göstermeye hazır öğrenciler için idealdir.

Nerede?

Eğitimler 4. Levent’teki ofisimizde gerçekleşecek.

İstediğim bölüme katılabilir miyim?

İster tüm bölümlere (Reading, Listening ve Writing) isterseniz bir ya da iki bölüme katılabilirsiniz. Kayıtlarda tüm bölümlere katılacak öğrencilere öncelik verilir.

Kurs Ücreti

BuProf Proficiency Kursu ödemenizi nakit, kredi kartı, havale veya EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Çekim / Peşin

4 Taksit

Tek Bölüm (Reading/Listening/Writing)

1900 TL

 575 X 4 =

2300 TL

Tüm Bölümler

(Reading+Listening+Writing)

4900 TL

1375 X 4 =

5500 TL

Boğaziçi Proficiency Kursu Ön Kayıt Formu

BuProf Proficiency Kursu ön kayıt formunu doldurarak kurs için ön kaydınızı ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Ön kayıt yapan öğrencilere kesin kayıtta öncelik tanınır. Kesin kayıt için seçmiş olduğunuz kurs kaydı ödemesinin BuProf’un size belirteceği tarihe kadar yapılması gerekmektedir.

Notlar

  • Kurslar talebe göre düzenlenmektedir. Bir grup için benzer seviyede yeterli sayıda öğrenci olmadığında BuProf kurs programını kayıt yapan öğrencileri bilgilendirerek durdurabilir.

 


Etiketler: proficiency kursu, buept kursu, büyes kursu,