Boğaziçi Proficiency Kursu – BUEPT / BÜYES

boğaziçi proficiency kursu - buprof buept kursu
boğaziçi proficiency kursu – buprof buept kursu

Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek için doğru adres. Başarı garantili BuProf Boğaziçi Proficiency kursu ile Boğaziçinde bölümünüze başlayın.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, kapsamlı programı, Boğaziçi Üniversitesi mezunu Türkiye dereceli eğitmenleri, yılların tecrübesi ve yenilikçi kaynakları ile hem remedial öğrencilerine hem de hazırlık öğrencilerine proficiency (BUEPT) sınavına hazırlıkta rehberlik etmektedir.

BuProf BUEPT Kursu butik ve hedefe yönelik eğitim temelinde düzenlenmektedir. BuProf Proficiency kursu, yenilikçi, sıradışı ve uzman hoca ve kaynakları ile başarı için sağlam bir temel atar.

Öğrenci Yorumları

Ingilizceyi hafife almam ve yeteri calisma ve ozeni gostermeyisimin sonucu olarak prof sinavinda basarili olamadim. Agustos sinavinda listening ve reading bolumlerinde yeterli puani alip eylul sinavinda writing bolumunu gecemedim. Ne yapacagimi bilmez bir haldeydim ama ne sansliyim ki Huseyin Demirtas hocamla tanisma firsatim oldu. 4 aylik duzenli ve verimli bir calisma sonucu Ocak sinavinda writing bolumunu verdim. Eger zaman ve verimlilik sizin icin onemli hususlarsa guvenebileceginiz tek adresin Buprof oldugunu dusunmekteyim. Ders egitiminin yani sira hocamin vermis oldugu hayat tecrubeleri ve farkli bakis acilari kisisel gelisimimde buyuk katki sagladi. 4 aylik surec verimli ve dolu dolu gecti. Her sey icin tekrardan cok tesekkurler. — Mehmet Çavlan Yıldırım

Başarı Garantili Boğaziçi Proficiency Kursu

BuProf Boğaziçi Proficiency kursunda birinci hedefimiz başarınız. Sizin hedeflerinize ulaştığınızı görmek ve sınav sonrası sizden başarı mesajları almak bizi en çok mutlu eden şeylerden biri.

Bu sebeple BuProf Boğaziçi Proficiency kursunda size başarı garantimiz var. Peki başarı garantisi ne ve nasıl işliyor?

BuProf Boğaziçi Proficiency kursuna kayıt olup bütün derslere katıldığınızda ve bütün ödevlerinizi eksiksiz tamamladığınızda Boğaziçi Proficiency sınavı BUEPT'i geçeceğinize inanıyoruz. Siz eğer üstünüze düşeni eksiksiz yerine getirip BuProf kursta kayıtlı olduğunuz bölüm ya da bölümlerden geçer not alamazsanız o zaman BuProf Boğaziçi Proficiency kursu garantisi kapsamında bir sonraki kurs döneminde o bölümlere ücretsiz kayıt olursunuz.

Hangi seviyede olmalıyım?

Kursa katılım için Boğaziçi hazırlıkta en az intermediate seviyede olmanız veya en son BUEPT sınavında F2 puanının altında not almamanız gerekir.

Boğaziçi Proficiency Kursu Destek

  • Kurs öğrencileri kendilerine özel Facebook ve Whatsapp grupları üzerinden sorularını sorabilir, bilgi ve kaynak paylaşabilir.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu Avantajları

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu katılımcılarına kayıt oldukları bölümle ilgili olan eProficiency modülü hediye edilecektir.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu Kaynakları

Boğaziçi Proficiency Kursu kapsamında gereken tüm basılı kaynaklar katılımcılara ders ders verilecektir.

Bu Kurs Kimin İçin?

Haziran 2018 sınavı için gerçekleşecek kursa F1 – F2  seviyesindeki öğrenciler kabul edilecek.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek isteyen ve bunun için gerekli çabayı göstermeye hazır öğrenciler için başarı getirir. Gerekli çabayı göstermeyecek öğrencilerin kayıt olmasını istemiyoruz. Hedefimiz ve geleneğimiz başarı.

Nerede?

Eğitimler Kağıthane Merkez, Maslak ya da Yeniköy ofisimizde gerçekleşir. Eğitim dönemine ve kişi sayısına göre ofis planlaması yapılır.

Boğaziçi Proficiency Kursuna Kayıt Ol

Kurs Ücreti

BuProf Proficiency Kursu ödemenizi nakit, kredi kartı, havale veya EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Sınıf sayıları 6 kişi ile sınırlı olduğu için ödemesini tamamlayan öğrencilerin kesin kayıtları öncelikli olarak gerçekleşir. 

Kayıt yaptırmak istediğiniz kurs seçeneğini aşağıdaki listeden seçerek Proficiency kursu kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Duyuru

Kurs kayıtlarımız kapandı. İlginize teşekkür ederiz. 

İstediğim bölüme katılabilir miyim?

İster tüm bölümlere (Reading, Writing, Listening) isterseniz bir bölüme katılabilirsiniz. Kayıtlarda tüm bölümlere katılacak öğrencilere öncelik verilir.


Etiketler: proficiency kursu, buept kursu, büyes kursu

Notlar

  • Kurslar talebe göre düzenlenmektedir. Bir grup için benzer seviyede yeterli sayıda öğrenci olmadığında BuProf kurs programını kayıt yapan öğrencileri bilgilendirerek durdurabilir.