Boğaziçi Proficiency Kursu (BUEPT / BÜYES)

boğaziçi proficiency kursu - buprof buept kursu

Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek için doğru adres. BuProf Boğaziçi Proficiency kursu ile Boğaziçinde bölümünüze başlayın.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, kapsamlı programı, Boğaziçi Üniversitesi mezunu Türkiye dereceli eğitmenleri, yılların tecrübesi ve yenilikçi kaynakları ile hem remedial öğrencilerine hem de hazırlık öğrencilerine proficiency (BUEPT) sınavına hazırlıkta rehberlik etmektedir.

BuProf BUEPT Kursu butik ve hedefe yönelik eğitim temelinde düzenlenmektedir. BuProf Proficiency kursu, yenilikçi, sıradışı ve uzman hoca ve kaynakları ile başarı için sağlam bir temel atar.

Öğrenci Yorumları

Ingilizceyi hafife almam ve yeteri calisma ve ozeni gostermeyisimin sonucu olarak prof sinavinda basarili olamadim. Agustos sinavinda listening ve reading bolumlerinde yeterli puani alip eylul sinavinda writing bolumunu gecemedim. Ne yapacagimi bilmez bir haldeydim ama ne sansliyim ki Huseyin Demirtas hocamla tanisma firsatim oldu. 4 aylik duzenli ve verimli bir calisma sonucu Ocak sinavinda writing bolumunu verdim. Eger zaman ve verimlilik sizin icin onemli hususlarsa guvenebileceginiz tek adresin Buprof oldugunu dusunmekteyim. Ders egitiminin yani sira hocamin vermis oldugu hayat tecrubeleri ve farkli bakis acilari kisisel gelisimimde buyuk katki sagladi. 4 aylik surec verimli ve dolu dolu gecti. Her sey icin tekrardan cok tesekkurler. — Mehmet Çavlan Yıldırım

Boğaziçi Proficiency Kursu

BuProf Boğaziçi Proficiency kursunda birinci hedefimiz başarınız. Sizin hedeflerinize ulaştığınızı görmek ve sınav sonrası sizden başarı mesajları almak bizi en çok mutlu eden şeylerden biri.

Yeni Bir Kurs & Eğitim Tecrübesi

boğaziçi proficiency kursu - buprof buept kursu

boğaziçi proficiency kursu – buprof buept kursu

BuProf Proficiency Kurs programlarında yıllardır elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz kaynakları ve başarıları bir araya getirip yenilikçi eğitim çözümleri geliştiriyoruz. Bu bağlamda öğrencilerimize başarı getiren tüm kurs programlarımızı BuProf OPK yani Online Proficiency Kursu çatısı altında topladık. Özel ders ve grup derslerimizdeki gibi detaylı konu anlatımları ve soru çözümlerini içeren BuProf OPK eğitim paketleri ile internet üzerinden 7/24 kendi planlarınız ve ihtiyaçlarınıza göre Boğaziçi Proficiency sınavına hazırlanabilirsiniz.

BuProf OPK Paketleri