Boğaziçi Proficiency Kursu – BUEPT / BÜYES

boğaziçi proficiency kursu - buprof buept kursu
boğaziçi proficiency kursu – buprof buept kursu

Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek için doğru adres.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, kapsamlı programı, Boğaziçi Üniversitesi mezunu Türkiye dereceli eğitmenleri, yılların tecrübesi ve yenilikçi kaynakları ile hem remedial öğrencilerine hem de hazırlık öğrencilerine proficiency (BUEPT) sınavına hazırlıkta rehberlik etmektedir.

BuProf BUEPT Kursu butik ve hedefe yönelik eğitim temelinde düzenlenmektedir.

 

Boğaziçi Proficiency Kursu Destek

  • Kurs öğrencileri kendilerine özel Facebook ve Whatsapp grupları üzerinden sorularını sorabilir, bilgi ve kaynak paylaşabilir.

Kurs Takvimi

Dersler 2 Ekim 2017 Pazartesi günü başlıyor ve  8 Ocak 2018, Pazartesi günü tamamlanıyor. Sınıflar 6 kişilik aktif gruplar şeklinde olacak.

Bu dönem sadece Writing Kursu düzenliyor olacağız. Reading ve Listening bölümleri için OPK modüllerinden veya BuProf özel derslerinden faydalanabilirsiniz.

Writing Kursu günleri

  • Pazartesi & Çarşamba: 12:00 – 14:00

Ders saat ve günlerinde öğrencilerle yapılacak görüşmeler sonucu değişiklikler yapılabilir. Tatil ya da hava koşulları gibi durumlarda ders kaybetmemek için gerekli güncellemeler haftalık bazda genel programı etkilemeyecek şekilde yapılacaktır.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu Avantajları

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu katılımcılarına kayıt oldukları bölümle ilgili olan eProficiency modülü hediye edilecektir.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu Kaynakları

Boğaziçi Proficiency Kursu kapsamında gereken tüm basılı kaynaklar katılımcılara ders ders verilecektir.

Bu Kurs Kimin İçin?

Ocak 2018 sınavı için gerçekleşecek kursa sadece F1 – F2 seviyesindeki öğrenciler kabul edilecek.

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek isteyen ve bunun için gerekli çabayı göstermeye hazır öğrenciler için başarı getirir. Gerekli çabayı göstermeyecek öğrencilerin kayıt olmasını istemiyoruz. Hedefimiz ve geleneğimiz başarı.

Nerede?

Eğitimler Maslak’taki ofisimizde gerçekleşecek.

Boğaziçi Proficiency Kursuna Kayıt Ol

 

İlginiz için teşekkür ederiz. Kayıtlarımız kapandı.


Etiketler: proficiency kursu, buept kursu, büyes kursu

Notlar

  • Kurslar talebe göre düzenlenmektedir. Bir grup için benzer seviyede yeterli sayıda öğrenci olmadığında BuProf kurs programını kayıt yapan öğrencileri bilgilendirerek durdurabilir.