Proficiency Sınavını Geçen Öğrencilerimizden Essay Kontrol Örnekleri

Published by BuProf on

BuProf Essay Kontrol hizmeti şu ana kadar farklı seviye ve ihtiyaçlara sahip sayısız öğrencinin writing puanını yükseltmesini ve Boğaziçi Proficiency sınavını geçmesini sağladı. Hatta bazı öğrencilerimizi bunlara ek olarak TOEFL ve IELTS writing için hazırladık. Writing çalışırken öğrenci örnekleri okumak ve onlardan ders almak çok pratik ve etkili bir yöntem. Biz de bu amaçla sizin için bir BuProf essay kontrol geribildirimlerini içeren bir gerçek essay örnekleri kitapçığı hazırladık.

Bu kitapçıkta BuProf Essay Kontrol hizmeti ile Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavına (BUEPT/BÜYES) hazırlanan öğrencilerimizden Funda Hanım’ın yazı örnekleri ve kendisine verilen geribildirimlerden kesitler yer alıyor. Funda Hanım writing sınavını başarıyla geçti ve bu örneklerin tüm öğrencilere faydalı birer kaynak olarak paylaşılması için izin verdi. Kendisini hem kısa sürede gösterdiği ilerlemeden dolayı kutluyor hem de size bu kaynağı ulaştırmamızdaki desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu kitapçıkta sizin için kronolojik olarak seçtiğimiz 9 yazı örneği bulunuyor. Her bir yazıyı detaylıca okuyup yanlışlar ve bu yanlışlara yazılan düzeltme ve önerilerden ders almanızı tavsiye ederiz. Öğrenci hataları büyük oranda benzerlik gösterdiği için sırf bu yazı örneklerini derinlemesine inceleyerek bile writing puanınızı artırmanız mümkün.

Şimdiden iyi okumalar, bol öğrenmeler diliyoruz.

BuProf Essay Örnekleri Kitapçığını İndir

 

Şimdi Sıra Sizin Başarı Hikayenizde!

Funda Hanım gibi pek çok öğrencimizle gerek BuProf Essay Kontrol, gerekse eProficiency ve OPK modüllerimiz ile sayısız başarıya imza attık. Her bir öğrencimizin adım adım hatalarını düzeltip ilerlemesini ve nihayetinde başarıya ulaşmasını görmek, bu güzel yolculukta rehberlik etmek bizim için büyük bir mutluluk.

Siz de ihtiyaçlarınıza göre BuProf Essay Kontrol paketleri veya BuProf OPK modülleri ile Boğaziçi Proficiency sınavı için sağlam bir hazırlık yapabilirsiniz.

Başarılar diliyor, sizin de güzel hikayelerinizi bir gün duymayı heyecanla bekliyoruz.

Categories: Kaynaklar

0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.