Listening hazırlıkta yapılan 2 temel hata

BuProf podcastin bu bölümünde Boğaziçili öğrencilerin Proficiency sınavı Listening bölümüne hazırlanırken yaptığı 2 temel hatayı anlatıp bu hatalardan nasıl kaçınabileceğinizi detaylı bir şekilde işliyoruz.

Sizin için çok faydalı listening kaynağı önerilerimiz ve size zaman ve başarı kazandıracak kanıtlanmış tavsiyelerimiz var.

Listening hazırlıkta yapılan 2 temel hata

Diğer Bölümleri Dinleyin

Yeni bölümlerden haberdar ol!

 

Sorunuzu BuProf Podcast'te cevaplayalım

Sorunuz mu var. Bize yazın, BuProf Podcast'te cevaplayalım.

BuProf Podcast Mobil Uygulama

BuProf ile Boğaziçi Hazırlık podcastini iOS ve Android telefonlarda Stitcher uygulaması üzerinden ister online isterseniz indirip dinleyebilirsiniz.

 • SoundCloud
 • TuneIn
 • Apple Podcasts Uygulamasında BuProf diye arayıp bizi bulabilirsiniz.

2 thoughts on “Listening hazırlıkta yapılan 2 temel hata

 1. Merhaba,

  Websitesiniz ve podcastler icin cok tesekkurler, cok faydali oldu benim icin. 11 Agustos’ta gerceklesecek sinava girecegim. Bu sinava girme sebebim Yuksek Lisansa kabul aldim onun icin gecmem gerekiyor. Biliyorum cok az zaman kaldi ama writing Konusunda ozel derse gelmem mumkun mu?
  PS: 18 Agustos’ta IELTS’e girecegim.
  Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler,
  Firdevs

  1. Firdevs Hanım merhaba, rica ederiz. Şu an sınav öncesi dönem olduğu için epey yoğunuz. İletişim sayfasından önümüzdeki hafta müsait olduğunuz gün ve saatleri ve birkaç güncel yazı örneğini bizimle paylaşın. Takvime bakıp size uygun özel ders saatimiz varsa bilgi veririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir