Boğaziçi Proficiency Essay Örnekleri

Published by BuProf on

Boğaziçi Proficiency essay örnekleri öğrencilerin sık sık aradığı kaynaklardan birisi ve BuProf’ta en çok talep aldığımız alanlardan birisi writing. Şu ana kadar gerek özel derslerimizle gerek BuProf Essay Kontrol hizmetiyle onlarca öğrencimiz Boğaziçi Proficiency writing sınavını geçti. Bugün sizinle Boğaziçi proficiency örnek öğrenci essayleri paylaşacağız.

Farklı dönem ve seviyelerde 12 öğrencimizin 12 tane yazısını seçtik. Bu yazıların her biri kontrol edildi ve üzerilerinde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi düzeltmeler ve notlar var. Böylece hem başkalarının yanlışlarından ders çıkarıp o hatalardan kaçınabilirsiniz, hem de writingde işinize yarayacak yeni ifade ve kelimeler öğrenebilirsiniz.

Düzeltilmiş essay örneklerinden bir kesit

boğaziçi proficiency essay örnekleri

boğaziçi proficiency essay örnekleri

Boğaziçi Proficiency Essay Örnekleri İndir

Boğaziçi Proficiency Kaynakları

BUEPT kelimeleri, örnek öğrenci essayleri, DBS örneği ve writing konuları, BuProf e-posta bülteni üyelerine hediyemiz. En yeni kaynaklara ulaşmak için ücretsiz e-posta bültenine üye olun.

 


Etiketler: boğaziçi writing örnekleri, boğaziçi essay örnekleri, proficieny writing örnekleri, yadyok essay örnekleri, buept essay örnekleri, büyes essay örnekleri


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.