BuProf Essay Kontrol ile IELTS Writinginizi de Geliştirin

Published by BuProf on

Bugün sizlerle bir essay kontrol hikayesi paylaşmak istiyoruz. BuProf Essay Kontrol hizmeti yenilikçi ve kalite odaklı yaklaşımı ile ilk gününden bu yana pek çok Boğaziçili öğrenciyi başarıya ulaştırdı. Bu süreçte onlarca öğrenci ve yüzlerce yazı ile çalıştık. Her ne kadar odak noktamız Boğaziçililer olsa da internet üzerinden bize ulaşıp essay kontrol desteği isteyen farklı sınavlara hazırlanan öğrencilere de yardımcı olup yol gösterdik. İşte karşınızda öğrencimiz Samet’in hikayesi:

Benim toplam 16 adet essayim kontrol edildi ve gerçekten cok faydasını gördum. Ben profesiyonel birisinden yardım almadan cok fazla essay yazdım. Bunun sonucu olarak yaptığım hatalar bende düzeltmesi zor bir hale geldi ve IELTS sınavında writing de 5.5 seviyesini aşamıyordum writingde. Sonrasında BuProf sitesini gördum nette ve denemek icin 2’li paket aldım. Sonrasında bir 2’li daha aldım ve en son olarak 12’li paket aldım ve bütün paketlerim şu anda bitmiş durumda ve writingimin geliştiğini ben de hissediyorum. Sınavıma yaklaşık 10 gün kaldı ve tekrardan 2’li paket alacağım son olarak. Hocalar her essay için ekstradan yorumlar yapıyor. Bence bu çok faydalı hem IELTS Task 1 hem de Task 2 da cok guzel yorumlar ekstra kelimeler, ekstra kalip ifadeler veriliyor. Ek olarak ben her essayi re-write ettim ve bu şekilde hatalarımı tekrar tekrar gördüm. Böylece geribildirimler daha kalıcı oldu. Yani tavsiyem essay kontrolünden sonra re-write yapmanız.

BuProf hocalarina cok tesekkurler.

Bu arada, Boğaziçili öğrencilerin de IELTS ile hazırlığı atlayabileceğini hatırlatalım. Bunun için IELTS skorunuzun 6.5 olması gerekiyor. Ayrıca Writing bölümünün en az 6.5 diğer bölümlerin ise en az 6 olması gerekiyor.

İster Proficiency sınavına ister IELTS’e hazırlanın, BuProf her zaman yanınızda.

 


Etiketler: ielts essay kontrol, ielts essay düzeltme, ielts essay feedback


0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir