BuProf Eğitimler

BuProf eğitimleri 2 şekilde gerçekleşmektedir. Bunlar özel dersler ve grup dersleri yani kurs eğitimleridir. Aşağıda BuProf özel dersleri ve BuProf Grup dersleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca BuProf tarafından hazırlanmış video ders kayıtları ve interaktif alıştırmalardan oluşan eProficiency ve OPK online eğitim setleri ile de Boğaziçi Proficiency sınavına hazırlanabilirsiniz.

BuProf Özel Ders

BuProf özel dersleri kişiye özel yapılan derslerdir. BuProf özel derslerinde sizin için size özel bir program oluşturulur ve eksikleriniz adım adım giderilerek sınava güvenle hazırlanmanız sağlanır. BuProf özel ders programları ile ilgili detaylı bilgiye BuProf Özel Ders sayfasından ulaşabilirsiniz.

BuProf Kurs / BuProf Grup Eğitimi

BuProf kurs ya da grup eğitimleri 5-6 kişilik küçük gruplarla gerçekleşir. BuProf grup eğitimlerine yakın seviyelerdeki öğrenciler kabul edilir ve herkesin birlikte çok daha fazla verim aldığı bir ortam oluşturulur. BuProf grup eğitimlerinin programları, içerikleri ve saatleri ile ilgili detaylı bilgiye BuProf Kurs sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js