Proficiency Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım?

Çoğu Boğaziçili Boğaziçi Proficiency sınavına nasıl hazırlanacağını bilmediği için sınavda başarısız oluyor. Daha da kötüsü çoğu öğrenci sınava yanlış yöntemlerle hazırlandığı için hem zamanını hem de enerjisini boşa harcıyor.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar boğaziçinde beginner hazırlık öğrencisiyim. Profa çalışırken yaptığım hataları aldığım eğitim sayesinde erkenden düzeltmeye başlayacağım. Reading, Listening, Writinge nasıl çalışmam gerektiğini net bir şekilde öğrendim. Vocabulary çalışırken eng-tür çeviri yapmamam gerektiğini bir kelimeyi öğrenirken bütün detaylarını da incelemenin daha iyi olduğunu gördüm. Erkenden hatalarınızı görmeniz için iyi bir eğitim olduğunu düşüyorum. — Dilara, Beginner

Eğitim İçeriği

“Proficiency sınavına nasıl hazırlanmalıyım?” eğitiminde sınava hazırlıkta yapılan en büyük 2 temel hatayı anlatarak başlıyoruz. Bu hatalardan nasıl kurtulacağınızı adım adım anlatıyoruz.

Daha sonra reading, listening ve writing için tek tek sık yapılan yanlışları ve doğru çalışma yöntemlerini paylaşıyoruz.

 

Reading

Mesela readingleri okuyup anlamamanın, kelimelerin akılda kalmamasının sebepleri ve çözümleri ya da sınavda cevabı yazsanız da puan almamanızın sebeplerini işliyoruz.

Listening

Ya da listening çalışmanıza rağmen listeninginiz neden ilerlemiyor veya hangi kaynaklardan nasıl çalışmalısınız gibi soruları cevaplıyoruz.

Writing

Writing bölümünde sizinle tüm öğrencilerimizi başarıya götüren BuProf writing sistemini paylaşıyoruz. Writinge çalışmanın en etkili yolunu ve writingteki en temel hatalar ve bu hataların çözümlerini paylaşıyoruz.

Sonuç

“Proficiency sınavına nasıl hazırlanmalıyım?” eğitimini tamamladığınızda Proficiency sınavına bilinçli ve güvenli bir şekilde hazırlanmaya başlayabileceksiniz. Bu eğitim ile 1 değil birkaç adım önde olacaksınız.

Büyük Sürprizler

Ayrıca eğitime katılan öğrencilere tam 5 tane harika sürprizimiz olacak. Sırf bu 5 sürpriz için bile bu eğitime gelinir 🙂

Katılımcı Sayısı

Eğitimler 7 kişilik minik gruplar halinde gerçekleşecek. Böylece sorularınızı rahat rahat sorma imkanınız olacak.

Süre

“Proficiency Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım? ” eğitimi 2 saat sürmektedir. Eğitim içeriğinde aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz soru-cevap bölümleri yer alıyor.

Konum

Eğtiim 4. Levent’teki ofis binamızda gerçekleşecek.

Eğitim Tarihleri

Eğitimleri farklı kurlardaki öğrenciler rahatça katılabilsin diye farklı gün ve saatlerde gerçekleştireceğiz.

  • 16 Şubat Perşembe, 16:00-18.00
  • 17 Şubat Cuma, 10:00-12:00
  • 17 Şubat Cuma, 15:00-17:00
  • 18 Şubat Cumartesi, 17:00-19:00

Eğitim Ücreti

“Proficiency Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım?” eğitiminin ücreti 50 TL. Bu 50 TL bu dönem Proficiency hazırlık için yaptığınız en iyi yatırım olmaya aday.

Dahası sizin için bu eğitime özel olarak hazırladığımız sürprizlerle bundan kat be kat fazlasını kazanacaksınız.

Eğitime Kayıt

Yukarıdaki seanslar dolduktan sonra bir sonraki eğitim takvimi 1 ay sonra başlayacak yani Proficiency hazırlıkta geç kalmamak için yerinizi hemen ayırtmanızda fayda var. Aşağıdaki butona tıklayıp kayıt olduktan sonra tercih ettiğiniz gün ve saatleri bize e-posta ile bildirin.

Proficiency Sınavına Nasıl Hazırlanmalıyım Eğitimi
//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js