Online BUEPT Deneme Sınavı – 30 Nisan 2017

31 Mayıs 2017 günü yüzlerce öğrencinin gireceği Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı yani BUEPT gerçekleşecek.

Üniversite sınavına hazırlıkta olduğu gibi Prof sınavına hazırlıkta da deneme çözüp eksiklerinizi görmeniz puanınızı artırmanıza yardımcı olur.

Seviyenizi görmeniz için BUEPT denemesi

Bu amaçla 30 Nisan 2017, Pazar günü 10-14 saatleri arasında bu yılın ilk online proficiency deneme sınavı gerçekleştirmeye karar verdik.

Neden katılmalısınız?

  • Eksiklerinizi görmek için
  • Seviyenizi öğrenmek için
  • Sınavdan önce sınav tecrübesini yaşamak için

Neden Online?

Online olmasının 2 amacı var. İlki bu tarz sınavlara olan yoğun talep sebebiyle yüzlerce kişiyi bir salona sığdırmak mümkün değil. İkincisi ise özellikle şu an İstanbul dışında olan Boğaziçi hazırlık öğrencilerine bu deneme sınavını erişilebilir kılmak.

Cevaplar kaç günde açıklanacak?

Sınav sonuçları sınavı takip eden 4 gün içinde açıklanacak. Böylece eksiklerinizi görüp gerçek sınavdan önce düzeltme imkanınız olacak.

Video Soru Çözümleri & Feedback

Reading ve Listening bölümleri için sınav sonrası cevaplarınızla beraber detaylı sınav analiz ve soru çözüm video dersleri alacaksınız.

Writing bölümünde ise essaylerinize yazılı feedback ve puan alacaksınız.
Daha büyük bir haber de verelim mi? Writing konusu verilen essaylerin baştan sona canlı olarak yazıldığı bir video derse de erişebileceksiniz.

Bu sayede tüm bölümlerdeki eksiklerinizi ve durumunuzu detaylı şekilde görme ve düzeltme imkanınız olacak.

Hediyeler! 🙂

Bu mesajı görüp ön kayıt formunu dolduran ilk 3 kişiye bir sürprizimiz var.
Daha sonraki 9 sürpriz hediye ise sınav sıralamasında ilk 3, son 3 ve ortadaki 3 kişiye gidecek. Bunlardan biri siz olabilirsiniz.

Sınav Ücreti

Sınavda tek bölüm ücreti 50 TL, 2 bölüm ücreti 75 TL, 3 bölüm ücreti ise 90 TL’dir. Bu fiyata reading & listening bölümleri için detaylı soru açıklama videoları, writing bölümü için ise yazılı feedback hizmeti dahildir.

Nasıl kayıt olurum?

Aşağıdan ister Proficiency sınavının tüm bölümlerine isterseniz sadece istediğiniz 1 veya 2 bölüme kayıt olun. bizim tavsiyemiz BUEPT sınavının tüm bölümlerindeki eksiklerinizi ve performansınızı görmeniz için tüm sınavı çözmeniz.

Kayıtlar 19 Nisan Çarşamba günü 19:00’da kapanıyor. Acele edin kayıtlar kapanmadan ya da kontenjan dolmadan bu eşsiz sınavda yerinizi alın.

Tüm Bölümlere Kayıt (90 ₺)

 

2 Bölüme Kayıt (75 ₺)

 

1 Bölüme Kayıt (50 ₺)

 

Sorunuz mu var?

İletişim sayfasından sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir