Ocak 2017 Boğaziçi Proficiency Kursu kayıtları açıldı

Boğaziçi hazırlıkta yaşanan başarısızlık artık kronikleşmiş durumda. Ne zaman sınav sonuçlarına baksak öğrencilerin neredeyse yarısının kaldığını görüyoruz. Bu kötü gidişe bir dur demenin vakti geldi. Hazırlık okuduğunuz halde Reading, Writing ve Listening ile ilgili hala problemleriniz varsa, nasıl çalışacağınızı nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız BuProf Ocak 2017 Proficiency Kursu programını takip edip Boğaziçi hazırlığı geçebilirsiniz.

Şu ana kadar yüzlerce öğrenciye yardım etmiş Boğaziçi mezunu hocalar olarak, ihtiyaçlarınızı biliyor, sizi bekleyen zorlukları birlikte aşıyoruz.

Ocak 2017 Proficiency Kursu kayıtları kapanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Öğrenci Yorumları

“BuProf sayesinde yuksek lisans kaydimi yaptim, bugun ders kaydi gunu 🙂 BuProf’la tanismadan once 3 defa BUEPT’i denemis ama writing’den sirasiyla F1, F2 ve F1 notlari ile kaldim. Bunu tek basima yapamayacagimi farkettigimde BuProf’la tanistim. Writinglerime aldigim feedbacklerle neyi yanlis yaptigimi farkettim, nasil duzeltecegimi de ogredim. BuProf sonrasi girdigim ilk BUEPT'te sinavi gecerek Yuksek Lisans egitimime baslayabildim. Tesekkurler BuProf!” — Yaşarcan

  “Kendim çalışır hallederim” diyerek girdiğim Ocak sınavı(f3 f3 f2) beni erkenden bir kurs bulmaya itmişti. “Sınav haziranda nasıl olsa” gibi cümlelerle daha fazla kendimi kandırmamam gerektiğini anlamıştım. Bi arkadaşımın da tavsiyesiyle BuProf’a kayıt oldum.
Hüseyin hocam ilk dersimizde eksiklerimi tespit etti. Sanırım eksik olmayan pek birşey de yoktu. Bir yol haritası çıkardı ve çalışmalara koyulduk. Bir buçuk yıllık bıkkınlık vardı üzerimde. Bu bıkkınlık ödevleri geciktirmeme , dersleri sürekli aksatmama neden oldu. Hüseyin hocamın tatlı sert uyarılarıyla kendime geldim. Dersler ve ödevler dışında hiç bir çalışma yapmaksızın 1 ayı yoğun olmak üzere iki aylık düzenli bir çalışma ile “B” ile geçtim.” — Feyzullah

Kurs Takvimi

Dersler 26 Eylül 2016 Pazartesi günü başlıyor ve Ocak sınavından önceki Cuma günü tamamlanıyor. Sınıflar 7 kişilik aktif gruplar şeklinde olacak.

 

Gün/Saat 14:00-15:00 16:00-17:00
Salı Reading Listening
Çarşamba Writing Listening
Perşembe Writing Reading

 

Ders saat ve günlerinde öğrencilerle yapılacak görüşmeler sonucu değişiklikler yapılabilir. Tatil ya da hava koşulları gibi durumlarda ders kaybetmemek için gerekli güncellemeler haftalık bazda genel programı etkilemeyecek şekilde yapılacaktır.

Bu Kurs Kimin İçin?

BuProf Boğaziçi Proficiency Kursu, Boğaziçi Proficiency sınavını geçmek isteyen ve bunun için gerekli çabayı göstermeye hazır F1 ve F2 seviyesindeki öğrenciler ya da Ocak sınavında hazırlığı geçmek isteyen Intermediate ve Advanded öğrenciler için idealdir.

Nerede?

Eğitimler 4. Levent'teki ofisimizdeki toplantı salonunda gerçekleşecek.

İstediğim bölüme katılabilir miyim?

İster tüm bölümlere (Reading, Listening ve Writing) isterseniz bir ya da iki bölüme katılabilirsiniz. Kayıtlarda tüm bölümlere katılacak öğrencilere öncelik verilir.

BuProf Proficiency Kursu Ayrıcalıkları

  • İstediğiniz eProficiency modüllerine %30 indirimli erişim.
  • Her bir kurs modülüne özel Facebook ve Whatsapp grubunda ders dışı ipuçları, soru-cevap ve paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir