Gösterilen sonuç sayısı: 6

BuProf Mağaza üzerinden, BuProf ürün ve hizmetlerini görüntüleyip, ihtiyacınıza özel çözümleri  satın alabilirsiniz.

  • Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünleri görüntülemek ve ödeme yapmak için Alışveriş Sepeti sayfasına tıklayın.
  • Ödemeleriniz ve satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgiler için Hesabım sayfasına tıklayın.
  • Ödemelerinizi kredi kartı, BKM Ekspress, havale ya da EFT ile yapabilirsiniz.

eProficiency Paketleri

Haziran 2016 sınavında geçen bir inter öğrencimizin yorumları:

“Listening bölümündeki alıştırmaların içeriği son derece başarılıydı. Bir yandan spelling hatalarımı düzeltmem noktasında bana yararlı olurken bir yandan da yeni akademik kelimeler öğrenmemi/görmemi sağladı.”

Essay Kontrol Paketleri

Writing bölümünü BuProf Essay Kontrol ile geçen bir başka öğrencimizin yorumları

Ben preintermediate kurundaydım. Haziran sınavında hepsini vermeyi bekliyordum olmadı. Writingten F2 ile kaldım. Yaz okuluna da gitmedim. Ama İstanbul’da değilim yaz okuluna gitmedim hata mi ettim nasıl yapıcam diye çok düşündüm, strese girdim. Sonra bir gün internette dolaşırken daha doğrusu çalısmaya çalışırken, tesadüfen sitenizi buldum bir denemek için 6lı Essay kontrole başvurdum. Bana gönderdiğiniz feedbackler, sorularıma elinden geldiğinizce yardımcı olmanız kısa bir süre içinde gayet iyi bir gelişme kaydettim kendi İngilizceme de daha çok güveniyorum artık. Buprof Essay kontrol özellikle istanbul dışında proficiency Sınavına hazırlananlar için bulunmaz bir seçenek. Bende Eylül’e girecek Arkadaşlarıma tavsiye ettim . Biz öğrenciler için bu site büyük bir şans.

Geçtim çok şükür . Çok teşekkür ederim yardımlarınız için ???? Iyi ki buprofu buldum.

— Gülnihal

Düzey Belirleme Sınavı (DBS) Paragraf Kontrol Paketleri

Boğaziçi Üniversitesi, Düzey Belirleme Sınavı için nasıl daha iyi bir paragraf yazıp daha yüksek puan alacağınızı öğrenin. Paragrafınızı gönderin, kelime kelime, satır satır geri bildirim verelim. Siz de başaranlardan olun.

Güvenlik

güvenlik

BuProf.com sitesindeki tüm veriler 128 bit SSL şifreleme ile korunmaktadır. Güvenlik sertifikası bilgilerini adres çubuğunda görebilirsiniz.

BuProf.com üzerinden yapılan tüm kredi kartı alışverişleri 3D secure sistemi ile güvenlik ya da doğrulama kodu girilerek yapılır. Ödeme altyapısı ve kredi kartı güvenliği Türkiyenin lider FinTech şirketleri İyzico ve PayTR tarafından sağlanmaktadır.

Notlar

  • BuProf kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.