Kitaplara Özel Eğitimlerin Aktivasyonu

Merhaba, BuProf kitaplarını resmi dağıtım noktalarından birinden aldıysanız aşağıda her kitap için belirtilen adımları takip ederek eğitimlerinizin aktivasyonunu sağlayabilir ve size özel ek kaynaklara erişebilirsiniz.

BuProf Listening

BuProf Listening kitabının ses dosyalarına buprof.com/ses adresinden ulaşabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz kitabınıza özel metin çevirileri ve video açıklamaların olduğu BuProf Listening Destek Eğitimi sayfasını ziyaret etmeniz. Bu sayfaya erişebilmek için aşağıda yer alan adımları takip edin. Sistem kaydınızın oluşması için BuProf sitesi üzerinden mali değeri olmayan bir sipariş vereceksiniz.

 1. http://buprof.com/dinleme adresini ziyaret edin
 2. Ödemeye Geç tuşuna basın
 3. Kişisel bilgilerinizi doldurun
 4. Ödeme seçeneğini Banka Havalesi olarak seçin
 5. Ek Bilgi / Sipariş notu kısmına bayimizden aldığınız erişim kodunuzu yazın
 6. Siparişi Onayla tuşuna basın

Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Bu adımları takip ettiğinizde sistemde sizin adınıza bir kayıt oluşur. Sonra bu kayıt erişim kodunuz incelenerek onaylanır. Onay süreci tamamlanınca Siparişiniz Tamamlandı diye bir e-posta alırsınız. Bu mesajı aldıktan sonra http://buprof.com/listening/ adresinden sipariş esnasında kullandığınız e-posta adresi ve sistemin size atayacağı şifre ile BuProf Listening Destek Eğitimine erişebilirsiniz.

BuProf Reading

BuProf Reading kitabının metin çevirileri ve video analizlerini içeren BuProf Reading Destek Eğitimi sayfasını ziyaret etmeniz bu kitaptan çok daha verimli şekilde yararlanmanızı sağlayacak. Bu sayfaya erişebilmek için aşağıda yer alan adımları takip edin. Sistem kaydınızın oluşması için BuProf sitesi üzerinden mali değeri olmayan bir sipariş vereceksiniz.

 1. http://buprof.com/okuma adresini ziyaret edin
 2. Ödemeye Geç tuşuna basın
 3. Kişisel bilgilerinizi doldurun
 4. Ödeme seçeneğini Banka Havalesi olarak seçin
 5. Ek Bilgi / Sipariş notu kısmına bayimizden aldığınız erişim kodunuzu yazın
 6. Siparişi Onayla tuşuna basın

Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Bu adımları takip ettiğinizde sistemde sizin adınıza bir kayıt oluşur. Sonra bu kayıt erişim kodunuz incelenerek onaylanır. Onay süreci tamamlanınca Siparişiniz Tamamlandı diye bir e-posta alırsınız. Bu mesajı aldıktan sonra http://buprof.com/reading/ adresinden sipariş esnasında kullandığınız e-posta adresi ve sistemin size atayacağı şifre ile BuProf Reading Destek Eğitimine erişebilirsiniz.

Olası Teknik Sorunlar

Ödemeye Geç sayfası açılmıyorsa bu tarayıcınızda gizli bir sekme açarak bu adrese tekrar gitmeyi deneyin.

Sorularınız ve teknik destek talepleriniz için adresine yazabilirsiniz. Eğitim aktivasyonları ve destek taleplerine ortalama 2 iş günü içinde cevap veriyoruz.