BuProf Bülten

BuProf Bülten, BuProf e-posta grubunun adıdır. BuProf Bülten üyeleri, Boğaziçi hazırlık ile ilgili en son kaynaklara, fırsatlara, en iyi tavsiye ve ipuçlarına herkesten önce ulaşırlar. BuProf Bülten’e kayıtlı öğrenciler sene boyunca önemli gelişmeler, sınav tarihleri ve fırsatlarla ilgili düzenli olarak bilgi sahibi olurlar.

BuProf Bülten: Üye Ol, Önde Ol!

Boğaziçi Proficiency Kaynakları

BUEPT kelimeleri, örnek öğrenci essayleri, DBS örneği ve writing konuları, BuProf e-posta bülteni üyelerine hediyemiz. En yeni kaynaklara ulaşmak için ücretsiz e-posta bültenine üye olun.

Öğrenci Yorumları

Zine

Yardımcı oldunuz fazlasıyla. Tavsiyeleriniz gayet işe yarardı. Örneğin haziranda sınavı geçemeyince daha çok kitap okuyup film izleyerek sınava hazırlanmayı planlıyordum. Ama sizin önerinizle akademik şeyler okuyup dinledim. Onun dışında YouTube ta olan videolarınızdan da fazlasıyla yararlandım.
Sınav döneminde sizinle olmak güzeldi, her şey için çok teşekkür ederim:)

Yasir

“Buprof bülten üyeliğinden aldığım tavsiyelerin 31 Mayıs’taki sınavı (beginner olmama rağmen)  B ile geçmemde katkısı oldu.
Teşekkür ederim.”
Şevval

“Gonderdiginiz vocabulary listler olasi essay konulari ve sinav aciklandiginda gelen bildirim maili yararli oldu tesekkurler iyi calismalar”

Recep

“Proficiency sınavı geçme istatistikleri faydalı oldu”

Meryem

“Son büyese girdiğimde özellikle kelimeler açısından faydalıydı. “

Rabia

“Buprof ailenizi çok sevdim. son derece yardımcı ve daha sonra ihitiyacım olduğunda kesinlikle başvuracağım bir adres. “

Furkan

“Bülten aktif şekilde kurslarınızı ve kaynaklarınızı bildirmesi açısından faydalıydı. Essay rehberi kitabınızdan böylece haberim olmuştu”.