Boğaziçi Proficiency Yanlışları & Çözümleri (Ücretsiz Online Ders)

Boğaziçi Proficieny sınavında yani BUEPT (BÜYES) sınavında Boğaziçili öğrencilerin sıklıkla yaptıkları ama iş işten geçtikten sonra anladıkları yanlışlar var.

Aynı hatalar tekrar edilmesin, aynı yanlışlar puanınızı düşürmesin diye Boğaziçi Proficiency Yanlışları & Çözümleri isimli 30 dakikalık bir eğitim hazırladık.

Eğitim Tarihi

Bu eğitim 29 Ocak, Pazar günü saat 19’da online bir canlı yayın olarak gerçekleşecek. Canlı yayını izlemek ve Haziran’daki Proficiency sınavında bir adım öne geçmek için aşağıda yer alan kayıt formunu doldurun.

Eğitim İçeriği

İnternet üzerinden yapacağımız canlı yayında Boğaziçi Hazırlık ve Hazirandaki Proficiency sınavı ile ilgili kilit bilgiler ve ipuçları paylaşacağız. Bu eğitimde Boğaziçi Proficiency sınavında öğrencilerin Reading, Writing ve Listening bölümlerinde yaptığı en büyük yanlışları ve bunların nasıl düzeltilebileceğini anlatacağız. Böylece sınavla ilgili en büyük problemleri ve çözümleri öğrenip kendinize ciddi bir yardımda bulunmuş olacaksınız.

Daha sonra da BuProf’un Boğaziçi Proficiency sınavı için bu dönem açacağı OPK yani Online Proficiency Kursu ile ilgili tanıtım ve soru cevap bölümü olacak. Yayın boyunca sorularınızı yazılı olarak canlı bir şekilde sorma imkanınız olacak.

Ücretsiz Kayıt

Boğaziçi Proficiency Yanlışları & Çözümleri dersi sadece kayıtlı öğrencilere açık olacak. Eğitime kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun. Eğitim başlamadan 15 dakika önce eğitime online erişim bilgilerinizi size e-posta ile göndereceğiz.