Boğaziçi Proficiency Writing Özel Ders

Boğaziçi Proficiency writing özel ders programıyla Proficiency writing bölümünü geçmek için ihtiyaç duyacağınız her şeyi öğreneceksiniz.

Boğaziçi Proficiency Writing Özel Ders İçeriği

Boğaziçi proficiency writing özel ders

Boğaziçi proficiency writing özel ders

Benzersiz writing hocaları

Boğaziçini bilen, profu, öğrenci ihtiyaçlarını ve başarıya götüren yolları bilen Boğaziçi mezunu, İngilizce alanında Türkiye dereceli writing hocaları ile  bir eğim alacaksınız.

Writing çalışmaya başlamadan önce bilmeniz gerekenler

Pek çok öğrenci kendilerini neyin beklediğini, writingin nasıl geliştirileceğini ve ne şekilde writing çalışmaları gerektiğini bilmeden writinge hazırlanmaya çalışıyor. Bu ise çoğu zaman verimsiz ve başarısız oluyor. BuProf Writing Essentials eğitimi ile essay yazmaya başlamadan önce bilmeniz gereken hayati writing tekniklerini öğreneceksiniz.

Writing hatalarınızdan kurtulma

Onlarca öğrencinin writing hatalarından kurtulup daha yüksek puanlar almasını ve sınavı geçmesini sağlayan BuProf Hata Takip Sistemi‘ni öğreneceksiniz.

Geçer puan alacak bir essay yazma

BuProf Essay eğitimi ile essay türlerini, essay yapılarını, bir essayi nasıl planlayacağınızı, sınavda vaktinizi ne şekilde bölmeniz gerektiğini ve sınavı geçmenizi sağlayacak kilit ipuçlarını öğreneceksiniz.

Benzersiz writing kaynakları

Başka bir hiçbir yerde bulamayacağınız BuProf'a özel writing kaynaklarıyla sınavda geçer not almak için gereken seviyeyi ve öğrenmeniz gerekenleri göreceksiniz.

Başarı Garantisi

talepWriting özel derslerimize düzenli olarak devam edip verdiğimiz programı takip eden tüm öğrencilerimiz geçti. Yanlış duymadınız, tüm öğrencilerimiz.

Siz de sizinle görüşüp seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sunacağımızı programı düzenli şekilde takip ederseniz, sizin de Boğaziçi Proficiency writingi geçeceğinize inanıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Proficiency sınavını geçmek her Boğaziçili için hayati bir öneme sahip. Bu sınavı Haziran da geçemeyince tekrar hazırlanıp Ağustos sınavını kendi başıma geçmeye çalıştım ancak Writing bölümünden kaldım. Eylül sınavına da kendi başıma hazırlanıp geçerim sandım ancak geçemedim maalesef. Proficiency sınavını geçmek için çok çalışmak yeterli olmuyor özellikle hataların düzeltilmesi gerek. Bu yüzden ben de aklımda bulunan en doğru yere başvurdum, BuProf. Yazılarımdaki her hatayı tek tek bulduk ve düzelttik. Her yazıda kendimi daha da geliştirerek sınavı geçtim. BuProf’u kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle 1’e1 dersler yazı gelişimi açısından çok etkili oluyor.

— Oğuzhan

Boğaziçi Writing Özel Ders Süreci Nasıl İşliyor?

İlk önce aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapıyorsunuz. Daha sonra sizinle bir ön görüşme yaparak seviyenizi, ihtiyaçlarınızı ve size uygun ders programını hazırlıyoruz. Ders günü ve saatlerinizi belirledikten sonra sizin için hazırlanmış programı uygulamaya başlıyoruz ve sınava kadar yoğun şekilde çalışıyoruz.

İletişim Formu


Etiketler: boğaziçi writing, boğaziçi proficiency writing, boğaziçi writing dersi, boğaziçi writing kursu, buept writing özel dersX twe özel ders