5 Saatlik Ücretsiz Reading & Writing Video Eğitimi

Published by BuProf on

BuProf'un YouTube kanalında Boğaziçililere Proficiency sınavında çok katkı sağlayacak tam 5 saatlik Reading ve Writing dersi sunduğundan haberiniz var mı?

Baktık, pek çok öğrencinin bundan haberi yok. Herkesi bilgilendirelim istedik.

Writing Dersleri

BuProf eğitim uzmanı Hüseyin Demirtaş tarafından Essay Rehberi kitabımız için hazırlanan tam 10 derslik 160 dakikalık devasa bir writing eğitim seti var YouTube kanalında. Sırf bu derslerle sınavını geçenler oldu.
Writing derslerini buradan izleyebilirsiniz.

Reading Dersleri

Buna ek olarak Reading için hazırlanan ve geçen gün 9. dersi yayınlanan ve toplam 120 dakikalık içeriğe ulaşan Reading Analiz serisinde İngilizce kompleks cümle ve metinleri derinlemesine analiz etmeyi öğrenebilirsiniz. Bu o kadar çok sevilen bir seri ki her hafta yeni bölüm çekilsin diye mesajlar alıyoruz 🙂 Reading derslerini buradan izleyebilirsiniz.

Bu kaynakları istediğiniz kişilerle paylaşmakta özgürsünüz.

Bizden Size

Bunlar bizim Boğaziçine ve Türkiye'nin dört bir yanında İngilizce yeterlilik sınavına çalışıp BuProf OPK ya da özel derslere katılma imkanı olmayan öğrencilere hediyemiz. Gerçi sadece Türkiye yok bu dersler Azerbaycan'dan da izleniyor 🙂

Yakında Bir Sürpriz

Önümüzdeki birkaç gün içinde Haziran sınavına giren Online Proficiency Kursu öğrencilerimize kendilerine Reading, Writing ve Listening bölümlerinde en çok faydalı olan dersi seçmelerini isteyeceğiz ve her bölümden seçilen o kilit dersi sizinle paylaşacağız.

Ne Durumdayız?

BuProf, Boğaziçi hazırlık için en iyi adres olmak için yola çıktı. Sadece geçen ay buprof.com 13.806 kez toplamda ise 277.505 kez ziyaret edilmiş. Yani neredeyse her Boğaziçilinin yolu BuProf.com‘dan geçiyor. Bunlar gurur duyduğumuz rakamlar. Gelecek dönemlerde daha da çok Boğaziçiliye yol göstermeyi ve yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Categories: Kaynaklar

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir