Yadyok DBS Sonuç, Boğaziçi

yadyok dbs sonuç

Yadyok DBS yani düzey belirleme sınavı öğrencileri hazırlık sınıflarında beginner, pre-intermediate, intermediate ve advanced kurlarına ayırmak için yapılır. Lisans öğrencileri DBS sınavına Ağustos-Eylül döneminde girerler. Lisansüstü öğrenciler için ise bu sınav Ağustos-Eylül dönemine ek olarak Ocak ve Haziran dönemlerinde de yapılabilir.

yadyok dbs sonuç

yadyok dbs sonuç

DBS sonuçları cebinize gelsin ister misiniz?

Yadyok DBS sonuçları açıklanır açıklanmaz e-posta ile bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun. BuProf, sınav sonuçlarını, 7 gün 24 saat takip etmektedir. Bu sayede sürekli olarak sınav sonuçları sayfasını takip etmek zorunda kalmazsınız.

Boğaziçi Proficiency Kaynakları

BUEPT kelimeleri, örnek öğrenci essayleri, DBS örneği ve writing konuları, BuProf e-posta bülteni üyelerine hediyemiz. En yeni kaynaklara ulaşmak için ücretsiz e-posta bültenine üye olun.

Boğaziçi DBS'de Başarının Anahtarı

Boğaziçi Üniversitesi Düzey Belirleme Sınavına’na güvenle hazırlanmak için gereken her şey eProficiency DBS eğitiminde. eProficiency DBS modülü ile internet üzerinden sınava yönelik birinci sınıf video dersler ve alıştırmalarla başarınızı garantiye alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Yadyok DBS sonuç

Yadyok DBS sonuçları genellikle sınavı takip eden 7-10 gün içerisinde açıklanıp ilan edilir. Yadyok DBS sonuçları açıklandığında sonuçları bu sayfada paylaşacağız.

 

YADYOK Rehberi

Yadyok ile ilgili tüm sorularınız için YADYOK rehberi sayfasını ziyaret edin.

 


Etiketler: yadyok dbs sonuç, yadyok dbs sonuçları, yadyok düzey belirleme sonuç