Proficiency Rehberlik & Destek Yayını

Published by BuProf on

BuProf ailesi olarak yenilikleri eğitimde başarı için kullanmayı çok seviyoruz. Şu sıralar popülerleşen Facebook canlı yayın özelliğini de 31 Mayıs’taki Proficiency öncesi Boğaziçili öğrencilerimize bir rehberlik dersi yapmak ve soruları cevaplamak için kullanmaya karar verdik.

Haftaya Salı yani 16 Mayıs günü saat 19:00’da BuProf canlı yayını başlayacak. Bu canlı yayında sizinle Reading, Listening ve Writing için çok faydalı olacak ipuçları ve kaynaklar paylaşacağız. Ayrıca her bir bölüm için sorularınıza cevap vereceğiz. Canlı yayın sırasında sorularınızı yorum olarak yazma imkanınız olacak böylece biz de sorularınızı canlı canlı cevaplayabileceğiz.

Program şu şekilde:

Reading

İlk olarak reading bölümü için tavsiyelerimizi ve kaçınmanız gereken sık yapılan yanlışları anlatacağız. Daha sonra sınavdan önce okumanızı tavsiye edeceğimiz 3 tane reading paylaşacağız.

Listening

Listening bölümü için benzer şekilde en tehlikeli hataları anlatıp sınavdan önce dinlemeniz için 3 listening önereceğiz.

Writing

Writing bölümü için sizinle bu sınavda çıkması olası 2 güncel essay konus paylaşacağız. Ayrıca writingde öğrencilerimizi başarıya ulaştıran 3 yöntemi anlatacağız.

Kayıt & Katılım

Yani anlayacağınız önümüzde dolu dolu bir program var. Bunu ücretli bir etkinlik yapabilirdik ancak sınavdan önce tüm Boğaziçililere bir jest yapmak istedik. Başarınıza katkımız olursa ne mutlu bize 🙂

Canlı yayını izleyebilmek ve gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfamız üzerinden etkinliğe kayıt olun.

Categories: Duyurular

0 Comments

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js