İstediğiniz gibi — eProficiency Mini

Bu yazıda eProficiency çalışmalarımız ve BuProf.com üzerindeki yazılarla ilgili bir okuyucumuzun mesajını paylaşıyoruz. Mesajın sonunda da bu mesaja istinaden aldığımız size fayda sağlayacak bazı kararları paylaşacağız.

“Merhabalar öncelikle bir remedial olduğumu belirterek sizlere yapmis oldugunuz eproficiency sinavi icin ben ve giren arkadaslarim adina tesekkur etmek isterim. Hatta biliyorum kolay bir durum olmasa gerek sizin icin de ancak yapilabilinirse ucretsiz uygulamanizdan biraz daha yaparsaniz bir çogumuz icin belki de hatalarini gormeleri acisindan cok faydali olacagini dusunyorum cunku malesef ulke standartlarinda her ogrencinin kursa verebilecegi parasi olmamasi hic baslamadan morallerini bozdugu gibi belki de bir adim geriden baslamalarina neden oluyor. Yaptiginiz calismalar icin icten yazilan yazilariniz icin tesekkur etmek istedim devaminin gelmesi dilegi ile diyelim :))” — Sinem

Size Hediyemiz: eProficiency Mini

Bu dönem herkes için eProficiency. Yeni dönemde herkes kaliteli kaynaklara erişebilsin diye eskiden sadece bir gün olan ücretsiz eProficiency deneme üyeliğini tam 3 aylık bir üyelik olarak size sunuyor olacağız. Bu yeni paketin adı “eProficiency Mini”.

3 Aylık Ücretsiz eProficiency Mini ile eProficiency eğitim sisteminde yer alan Reading, Writing ve Listening modüllerindeki eğitim videoları ve alıştırmaların bir kısmına 3 ay boyunca ücretsiz erişim hakkınız olacak. Böylece hem ücretsiz test ve eğitimlerden yararlanabilir hem de full eProficiency sistemi üyeliği satın almadan tüm modülleri canlı olarak inceleme fırsatı elde edersiniz.

Ayrıca ücretsiz hesapların erişebildiği alıştırma ve video eğitim sayısını artırarak Proficiency hazırlık sürecinize destek olmaya devam edeceğiz.

Son olarak da bundan sonra ücretli üyeliklere eklediğimiz içerik ve alıştırmaların daha sınırlı bir versiyonunu eProficiency Mini paketine ekleyerek, güncel kaynak ve eğitimlere erişiminize imkan tanıyacağız.

Önümüzdeki bir hafta içinde eProficiency Mini içeriğini zenginleştiriyor olacağız.

Başarılı bir hazırlık dönemi geçirmeniz dileğiyle,

BuProf Ailesi,

eProficiency Mini Kayıt Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir