eProficiency Mini

eProficiency Mini Nedir?

eProficiency Mini, eProficiency eğitim sisteminin sınırlı halidir. eProficiency, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavına hazırlanan öğrenciler için geliştirilen online bir İngilizce eğitim sistemidir. eProficieny'nin modüler yapısıyla Reading, Listening ve Writing bölümlerine kendi hızınızda istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. 

eProficiency'nin Hikayesi

Yıllardır bizi rahatsız eden konulardan birisi Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavına giren öğrencilerin çoğunluğunun sınavda başarısız olması. Mesela Ocak 2016 sınavında öğrencilerin neredeyse üçte ikisi kaldı. Bu tablo Boğaziçine ve Boğaziçililere yakışan bir tablo değil. Bu durumdan hareketle BuProf yenilikçi bir eğitim sistemi ile tüm öğrencilere kaliteli eğitim kaynaklarını sunma kararı aldı. eProficiency bu kararın bir sonucu olarak ortaya çıktı. 

eProficiency ile Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavına eksiksiz hazırlanacaksınız.

eProficiency Modülleri

reading

eProficiency Reading ile BUEPT Reading bölümü için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara ulaşacaksınız. Akademik kelime alıştırmaları ile reading parçalarında geçen en önemli keliemleri öğrenecek, soru analizleri ile sorularda sizden tam olarak ne istediğiniz ve nasıl cevap vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.  Deneme sınavları ve reading çözme taktikleri eğitimi ile eksiksiz bir reading deneyimi yaşayacaksınız.

 

listening

eProficiency Listening ile BUEPT Listening bölümü için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara ulaşacaksınız. Yazımı zor kelimer için alıştırmaları ile spelling hatalarınız önüne geçecek, soru analizleri ile hangi soru için ne şekilde dinleme yapmanız gerektiğini öğrenceksiniz. Onlarca farklı konudaki listening egzersizleri,  listening deneme sınavları ve listening çözme taktikleri eğitimi ile eksiksiz bir listening deneyimi yaşayacaksınız.

 

writing

eProficiency Writing ile BUEPT Writing bölümü için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara ulaşacaksınız. Örnek öğrenci essayleri ile birçok farklı konuda yazı örneklerine ulaşacak, essay çevirileri ile her bir essayin anlamını tam olarak kavrayacaksınız. Essay kalıpları ve essay kelimeleri egzersizleri ile daha iyi cümleler kurmayı öğrenceksiniz. Essay yazımı ve essay türleri eğitimleri ile Writing bölümüne sağlam bir hazırlık yapacaksınız.

 

Sürpriz

sürprizSize bir sürprizimiz var. Görmek için aşağıdaki Göster tuşuna tıklayın.

Göster