Kargo

Merhaba bu sayfada BuProf.com üzerinden almış olduğunuz kitaplarla ilgili kargo süreçleri ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Eğer siparişiniz kargolanacak bir ürün içeriyorsa kargo süreçleri aşağıdaki şekilde işliyor.

Hangi Kargo ile Gönderiliyor?

Siparişiniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderiliyor.

Siparişim Kaç Günde Kargoya Verilir?

Siparişiniz siparişi takip eden iki iş günü içinde kargoya verilir. Mesela Pazartesi sipariş verdiyseniz en geç Çarşamba akşama kadar kargoya verilir. Ancak eğer ciddi bir yoğunluk ya da teknik bir sorun varsa dönemsel gecikmeler yaşanabilir. Eğer 3 gün sonunda siparişinizle ilgili bir bilgi sms’i gelmezse Destek & İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim? Bilgi Mesajı Geliyor mu?

Siparişiniz kargoya teslim edildiği gün akşam saat 21:00’e kadar siparişinizi takip edebilmeniz için sipariş verirken girmiş olduğunuz telefon numarasına kargo takip kodunuz sms/kısa mesaj olarak gönderilir. Mesela Pazartesi günü sipariş verdiyseniz ve siparişiniz Salı günü kargolandıysa Salı saat 21:00’e kadar takip no sms olarak size ulaşır. Eğer 3 gün sonunda siparişinizle ilgili bir bilgi sms’i gelmezse aşağıda yer alan Kargo Sorun Bildirimi formunu doldurup bizimle iletişime geçin.