BUEPT için Büyük OPK Fırsatı

BuProf OPK, Boğaziçi Proficiency sınavı için var olan en kapsamlı ve en etkili online kaynak. Hiçbir YADYOK dersinde bulamayacağınız kadar kapsamlı reading, writing ve listening video derslerini, alıştırmalarını ve kaynaklarını içeriyor.

OPK ile başarıya ulaşan öğrencilerimiz P2 öğrencisi Rafia bakın neler söylüyor:

“Öncelikle çook çok teşekkür ediyorum bir yılın sonunda mutlu sona ulaştım çok şükür.Tabi bu sonuca ulaşmamda en büyük katkıyı sağlayan da sizsiniz hocam.Gerçekten iyiki karşıma buprof çıktı.Benim buprofla tanışmam geçen yazda olmuştu.O zaman OPK yoktu bende e-proficiency denemelerini almıştım.Onlarında gerçekten çok faydasını gördüm.Daha sonra eylül sınavında geçemeyince evime dönmek zorunda kaldım ve kursa gitmedim.Ocak sınavında reading den F1 ile kaldım.

Ocak sınavından önce bi arkadaşım buprof OPK nın writing bölümünü aldı ve ocak da geçti.Bende bir yandan kurs araştırıyordum fakat İstanbul dışında olduğum için Prof’a yönelik bir kurs bulamadım.Daha sonra buprofun ilk defa OPK reading dersi vereceğini duydum.Writing dersini alan arkadaşımla konuştum ve çok memnun olduğunu söyledi.İlk başta biraz tereddütlerim vardı.Çünkü ilk defa online bir kurs alıcaktım ve endişeliydim.Acaba faydalı olur mu , dersler nasıl olur , her öğrenciyle ilgilenilebilir mi diye bir çok sorum vardı.Daha sonra karar verdim ve OPK readingi aldım.

Gerçekten iyiki iyikiii iyikiiiii almışım.Endişelendiğim ne varsa hepsinin boşuna olduğunu gördüm.Bütün dersleri takip ettim ve sizin dediklerinizi yaptım.Hocam sayenizde kelimeleri ingilizce anlamları ve örnek cümleleriyle yazmaya alıştım.Bana gönderdiğiniz More to Read ler sayesinde çeşitli konular hakkında bilgiler edindim ve reading becerim gelişti.Ayrıca anlamadığım yerleri sorabildim.Kurs online olmasına rağmen benim için normal kurslardan tek farkı evimde olmam oldu.Skype üzerinden yaptığımız birebir reading ve rehberlikler enn sevdiklerimdi.Hocam gerçekten iyiki böyle bişi yapmışsınız iyiki OPK yı açmışsınız ve bende iyiki almışım.Herkese tavsiye edicem sizi 🙂 Her şey için tekrar tekrar çoook teşekkür ediyorum.Emeğinize sağlık.”

Büyük Soru & Büyük Cevap

BUEPT sınavı yaklaşırken öğrencilerden sık sık aldığımız bir soru var: “BuProf OPK paketini acaba şimdi mi alsam yoksa yaz okulunda mı kayıt yapsam?”

Bu sorunun temel sebebi OPK kayıtlarının her bir sınav dönemi için olması yani Haziran sınavı öncesi yapılan kayıtlar Haziran sınavına kadar, Ağustos sınavı öncesi yapılan kayıtlar Ağustos sınavına kadar geçerli oluyor normalde.

Bu dönem OPK ile ilgili bu tarz sorular neticesinde özel bir çalışma yapmaya karar verdik. Bu Salı akşam 20'ye kadar gerçekleşen OPK kayıtları sadece Haziran sınavı öncesinde değil Ağustos sınavı öncesinde de geçerli olacak. Yani 2 dönem kayıt ücreti ödemek yerine Salı gününe kadar OPK paketlerine kayıt olan öğrenciler tek bir kayıt ücreti ile 2 sınav dönemi de OPK modüllerine erişebilecek.

Son Gün

Salı 20:00'ye kadar kaydını tamamlayanları 3 büyük hediye bekliyor.

Büyük Hediyeler

Hediye 1: Nisan'da gerçekleşecek BUEPT deneme sınavına ücretsiz katılım. (Normal fiyatı 150 TL)

Hediye 2: Nisan'da gerçekleşecek ve canlı canlı reading, writing ve listening çözümü ve rehberliği içerecek BUEPT hazırlık gününe ücretsiz kayıt. (Normal fiyatı 250 TL)

Hediye 3: BuProf OPK destek Facebook grubu ve WhatsApp grubu üzerinden soru-cevap ve rehberlik.

Etkinlikler Cumartesi günleri gerçekleşecek. Saat ve tarih bildirimi etkinlikten 2 hafta önce gerçekleşecek.

OPK Kayıt Zamanı

27 Şubat 2018, Salı saat 20:00'ye kadar OPK kaydınızı tamamlayın, siz de bu fırsatlardan yararlanın.

OPK paketleri ile ilgili detaylı bilgileri OPK Reading, OPK Writing ve OPK Listening sayfalarında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir