Boğaziçi DBS Paragraf Kontrol Hizmeti

Published by BuProf on

Önümüzdeki Boğaziçi Düzey Belirleme Sınavı 19 Eylül 2016 Pazartesi günü yapılacak. DBS, Boğaziçinde hazırlık okuyacak öğrencilerin hangi kura yerleşeceğini belirliyor. Sınav sonucunuza göre beginner, pre-inter, intermediate veya advanced kuruna yerleşiyorsunuz.

Her bir kurun ders saatleri ve ders içerikleri farklı. Mesela beginner öğrenciler sıfırdan ve daha ağır temel bir program izleyip sabahtan akşama kadar ders yaparken advanced öğrenciler yarım gün ders yapıp daha ileri seviye konular işliyorlar.

DBS Paragrafı Belirleyicidir

Düzey belirleme sınavında puanınızı ve dolayısıyla kurunuzu etkileyecek en önemli faktörlerden birisi yazma becerinizdir. DBS'de size bir konu verilip İngilizce bir paragraf yazmanız istenecek. Paragrafınızın doğruluğu, organizasyonu, gramer yapıları ve kelime çeşitliliği alacağınız puanı ve dolayısıyla hangi kurda eğitim göreceğinizi etkileyecek.

BuProf şu ana kadar Essay Kontrol hizmetiyle hazırlık sınıfını geçmek isteyen onlarca öğrenciyi başarıya ulaştırdı. Şimdi ise Boğaziçi DBS'de daha yüksek puan almak isteyen öğrenciler için Boğaziçi DBS Paragraf Kontrol hizmetini devreye alıyoruz. Bu hizmetin amacı size daha iyi paragraf yazmayı öğretmek, yeni kelime ve ifadeler öğretmek ve de hatalarınızı düzelterek daha yüksek bir puan almanızı sağlamak.

Başarı için Kontrol Şart

İngilizce yazı yazma yani writing öğrencilerin en çok zorlandıkları ve en çok rehberliğe ihtiyaç duydukları alanlardan birisi. Writing aynı zamanda bizim uzmanlık alanlarımızdan birisi.

Essay Kontrol ile geçen öğrencimiz Dinemiş diyor ki

“Bugün ocak sınavı sonuçları açıklandı ben essay kontrol paketi sayesinde bu sınavı verdim sonunda benim için büyük bir yük olan Proficiency sınavından kurtuldum. Beginner kurundaydim haziran ayında reading ve listeningi verdim writing sınavından üç sınavda da f1le kaldım. Eylül sınavından sonra napacagimi bilmiyordum zaten istanbulda yaşamadıgim için destek olacak birisini bulmak da cok zorluk çektim. Sonra bu siteyi buldum burdaki yorumları okudum essay kontrol paketlerinden faydalandim ve zamanla çok doğru bir tercih yaptığımin farkına vardim gerçekten çok faydalı feedbackler veriyorlar aynı zamanda sınav kaygımi azaltmam konusunda da bana yardimci oldular. Çok teşekkürler ! ????”

DBS Paragraf Kontrol Avantajları

  • Yanlışlarınızı düzeltip daha yüksek puan alma
  • Yazmakta zorlandığınız ifadelerin nasıl yazılacağı konusunda destek alma
  • Paragraf konusu temini ve writing danışmanlığı

Düzey Belirleme Sınavı (DBS) Paragraf Kontrol Paketleri

Boğaziçi Üniversitesi, Düzey Belirleme Sınavı için nasıl daha iyi bir paragraf yazıp daha yüksek puan alacağınızı öğrenin. Paragrafınızı gönderin, kelime kelime, satır satır geri bildirim verelim. Siz de başaranlardan olun.

 


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir